Wyskakujące okno z informacją o błędzie 7-Zip SFX

Witam dziś zaczęło wyskakiwać takie okienko

coto.jpg

 

co to jest? 

Hej,

  • Z jakiego systemu korzystasz - z Windows XP? Najnowszy Service Pack 3 zainstalowany?
  • Czy komunikat pojawia się w czasie uruchamiania komputera?

Pozdrawiam,

Windows XP a SP 3 zainstalowane, okienko pojawia się podczas przeglądania internetu i jak przeglądałem foldery na kompie.

Hej,

 

Sprawdź w aplecie Dodaj/usuń programy, czy program 7-Zip jest zainstalowany. Jeśli tak, odinstaluj, uruchom komputer ponownie i przeczyść dysk oraz rejestr przy pomocy CCleanera.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Okazuje się ze nawet nie mam takiego programu zainstalowanego , przeszukałem kompa i nie mam. Wszystko przeczyściłem rejestr, testowałem inną przeglądarkę i nie wyskakiwało to okienko. Na operze wyskakuje , na to wychodzi że ją wykasuję i od nowa zainstaluję i się zobaczy.

Przeskanuj system za pomocą Malwarebytes Anti-Malware (podczas instalacji usuń zaznaczenie przy Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware PRO http://wstaw.org/m/2012/12/29/2012-12-29_005346.png, przedstaw log z programu jeśli coś znajdzie).

Hej,

Dodatkowo możesz posłużyć się też programem AdwCleaner - po ściągnięciu uruchamiasz, klikasz szukaj, a następnie usuwasz wszystko, co program znajdzie. Oczywiście przeskanuj też koniecznie programem, o którym pisze falcon89.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Coś musiało do przeglądarki sie przyczepić, całego kompa przeczyściłem  , brak wirusów, odinstalowałem operę i z powrotem zainstalowałem i znowu wyskakiwało. Pozbyłem się opery i nic nie wyskakuje. Ale dalej nie wiadomo co się przyczepiło, za jakiś czas  nowszą wersję zainstaluje i się zobaczy czy problem powróci.Dzięki za tak szybkie odpowiedzi.