Wyskakujące reklamy i odmv3

Witam,

 

zwracam się z prośbą o pomoc. Od jakiegoś czasu pojawiło się na moim pasku odmv3 Hilscher GmbH i naprawdę nie wiem skąd się wzieło. Prawdopodobnie przy instalacji jakiegoś programu. Druga sprawa to wyskakujące okienka w przeglądarce z reklamami, pojawiło się po instalacji daemon tools (z oficjalnej strony, żeby nie było). Posiadam Windows 8.1 wersje oryginalną, oraz antywirus: norton internet security. Jeśli ktoś mógłby zerknąć na logi i mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

 

OTL:

 

 

Extras:

Odinstaluj fst_pl_115.Użyj AdwCleaner http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/ z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń) (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator). 

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.

Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie wiem tylko, czy tym AdwCleaner mam usunąć wszystko, czy tylko to fst_pl_115? Załączam logi:

 

FRST

Addition

PS: skan FRST zrobiłem po usunięciu fst_pl przy pomocy AdwCleaner, a mimo to w logach jest.

Otwórz Notatnik i wklej:

HKLM-x32\...\Run: [fst_pl_115] = "C:\Program Files (x86)\fst_pl_115\fst_pl_115.exe"
FF Extension: Complitly - Speed up your search with your personal search suggestions tool - C:\Users\Adam_2\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\gt3ekllu.default\Extensions\{33e0daa6-3af3-d8b5-6752-10e949c61516} [2014-04-09]
2014-05-19 20:49 - 2014-05-19 20:52 - 00000000 ____ D () C:\AdwCleaner
2014-05-19 16:37 - 2014-05-19 16:37 - 00000000 ____ D () C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\FreeSoftToday

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST

log

Teraz reklamy się nie wyświetlają. Jednak odmv3 jest nadal na pasku. Czy w AdwClneaner mam zaznaczyć wszystkie wykryte pliki i rejestry i je usunąć?

Wszystko usuń w AdwCleaner.

Kliknij Szukaj i później Usuń.

Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze tylko jak pozbyć się odmv3 :frowning:

Na jakim pasku?

ODMV3 jest związane z programem o nazwie DTM Library.

Jeżeli nie zainstalowałeś celowo tego programu to odinstaluj DTM Library.