Wyskakujące reklamy oraz nieotwierające się pendrive

Witam! Otóż mam 2 problemy. Pierwszy dotyczy moich pendrive. Którego bym nie włożył, za każdym razem wyskakuje mi coś w rodzaju jednego spakowanego folderu, a po otworzeniu go otrzymuję komunikat : "Wystąpił problem podczas uruchamiania pliku ~~Yh.ini                   Nie można odnaleźć określonego modułu. 

 

Zakładam, że to wina jakiegoś wirusa czy coś, już znalazłem podobne wątki, ale nie potrafię samemu tego załatwić. Dodam, że przez to nie mogę dostać się do zawartości pendrive.

 

 

 

 

 

Drugim problemem są ciągłe reklamy. Bardzo często mi one wyskakują, mimo iż mogę niczego nie robić. Otwierają się w nowych oknach. Na komputerze znajdują się programy takie jak Lollipop, które chyba mają coś z tym wspólnego.

 

Logi :

 

http://wklejto.pl/202293            Extras

http://wklej.to/8BKuY                OTL

 

 

Serdecznie dziękuję za pomoc :slight_smile:

Odinstaluj Lollipop.Użyj USBFix z funkcji Deletion (jeśli jakiś folder nazwałeś muza lub muzyka to zmień na inną  przed użyciem USBFix.).Pokaż z niego log.http://www.usbfix.net/

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.  

Addition http://www.wklejto.pl/202785

FRST http://www.wklejto.pl/202786

USBFix http://www.wklejto.pl/202787

A kto podepnie pendrivy?Użyj USBFix z podpiętymi pendrivami.

USBFix z podłączonym jednym niedziałającym pendrive, innego nie mam przy sobie. http://www.wklejto.pl/202822

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

:Files
G:desktop.ini
G:Thumbs.db

Kliknij Wykonaj skrypt.Wszystkie pliki masz w folderze bez nazwy G:.Utwórz nowy folder i tam przenieś pliki a folder bez nazwy usuń.