Wyskakujące reklamy pomimo AdwCleanera

Ostatnio pobierałam 2 programy (właśnie ze strony dobreprogramy.pl)

I nagle zaczęły wyskakiwać Mi uciążliwe reklamy, pomimo odinstalowania tych programów.

Nawet AdwCleaner nie pomaga.

Reklamy wyskakują w Operze i w Google Chrome.

Listę programów w Panelu Sterowania sprawdziłam i nic nie wygląda podejrzanie.

AdBlocka mam ale jednak wolałabym się ich całkowicie pozbyć z komputera.

 

Proszę o pomoc :slight_smile:

Laptop Lenovo, Windows 8.

 

Gdy robię skan AdwCleanerem wyskakuje takie coś, usuwam i gdy robię następny skan, znowu się pojawia.

 

post-276230-0-89727700-1432060068_thumb.

Przenoszę do działu Bezpieczeństwo. Zapoznaj się z regulaminem, wstaw wymagane logi. Wszystko znajdziesz tutaj http://forum.dobreprogramy.pl/regulamin-działu-bezpieczeństwo-t503173/

To pomoże ktokolwiek? 

Dostałeś przecież odpowiedź co masz zrobić.Jasnowidzami nie jesteśmy.

Po pierwsze jestem kobietą, tak trudno sprawdzić na profilu?

Po drugie nie dostałam jasnej i dokładnej odpowiedzi co mam zrobić, nie każdy jest specem.

A po trzecie czy ktoś ci powiedział że masz przewidzieć? Opisałam wszystko dokładnie, nie wiem w czym widzisz problem panie idealny.

Po czwarte, w marcu tego roku założyłaś temat http://forum.dobreprogramy.pl/wyskakuj%C4%85ce-reklamy-pomimo-adblocka-t501318/#entry3184881 więc chyba wiesz o jakie logi chodzi.

 

Coś jeszcze jest niejasne?

Mam już takie logi FRST,Addition i inne a i tak reklamy wyskakują, wielcy profesjonaliści na tej stronie śmiechu warte.

Śmiechu warte, prawda. To je tutaj zaprezentuj, jak chcesz uzyskać pomoc. Może w końcu przeczytasz instrukcje co i jak.

Zgadzam się naprawdę śmieszne, ludzie tutaj potrafią się tylko wymądrzać a i tak wiedzą tyle co nic.

No to już zaprezentowałam.

Może przeczytam, może nie. Liczyłam na pomoc kogoś profesjonalnego ale na co liczyłam…

Rozwiązanie znalazłam na innym, wiele lepszym forum dzięki!

Ciekawe, bo nie widzę tutaj nic. Chyba nie mówisz o tych sprzed miesiąca w drugim temacie?

 

Ciesze się. Pozdrawiam