Wyskakujące reklamy przy otwarciu przeglądarki


(Ksedoks) #1

Siema

Mam problem z wyskakującymi reklamami. Jak otwieram przeglądarkę ( obojetnie którą) zawsze wyskakuje PopUp ze stronami porno albo z grami. Nawet kiedy otwieram nową kartę zawsze otwiera się PopUp.Skanowałem już chyba wszytskim i  żaden program nic nie znalazł i pozostało mi tutaj poprosić o pomoc.Komp jest służbowy, dużo korzystam z netu i generalnie sprzęt chodzi non stop. Do tego dochodzi podłączanie różnej maści dysków zewnętrznych czy "pendrajwów" z różnych źródeł więc nie mogę stwierdzić skąd te dziadostwo się przyplątało. Załączam logi do sprawdzenia:

http://wklej.org/id/1842548/

http://wklej.org/id/1842549/

Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:


(Acorus) #2

Zaloguj się do routera i ustaw serwery DNS zalecane przez dostawcę internetu lub przywróć fabryczne ustawienia routera. Zablokuj zdalny dostęp do panelu administracyjnego i zabezpiecz router porządnym hasłem:


(Ksedoks) #3

Acorus dzięki za pomoc. Zrobiłem wg. Twojej porady i jak ręką odjął. Myślałem że coś złapałem a tu taka niespodzianka.Z mojej strony było to poprostu zaniedbanie tematu jakim jest zabezpieczenie routera ale przeciez kto by sie przejmował… :wink: do czasu. W każdym razie otwieram przeglądarki i nowe karty bez tych dziadowskich popup’ów. Jeszcze raz dzięki za pomoc i życzę miłego weekendu :slight_smile: