Wyskakujący Blue Screen

Witam.

Od jakiegoś czasu wyskakują mi blue screeny podczas korzystania z komputera.Spisałem informacje o przyczynach błędów:

KERNEL_STACK_INPAGE_ERROR

0xC000000E,0x00000077,0x00000000,0x00620000 potem 0x000000F4

Co te błędy oznaczają?Dodam,że komp już leciwy ale do tej pory jakoś się trzymał…Czy czeka mnie wymiana jakiegoś podzespołu?Czekam na opinie fachowców.

Dodam jeszcze,iż pracuję na Windows XP.Service Pack 3.

Zobacz tutaj: http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=11

Generalnie może to być problem z wirusem lub dyskiem twardym (tak wynika z opisów kodów błędów).

Dodane 18.06.2009 (Cz) 18:56

Szczególnie zwróć uwagę na opis kodu błędu 0x00000077 i zastosuj wskazówki, które są tam zawarte.

HEJ JESTEM NOWY NA TYM FORUM I TEZ MAM PROBLEM Z LAPTOPEM MAM COMPAQA PRESARIO CQ60-120EW CHCIALEM ZAINSTALOWAC XP PONOWNIE BO WCZESNIEJSZY MI PADL I WYSKOCZYL BLUE SCREEN JAK U KOLEGI TE SAME BLEDY USUNOLEM WIRUSY ALE TO NIE POMOGLO ZNOWU SIE POJAWIAL JESTEM LAIKIEM W TYCH SPRAWACH, KTOS POWIEDZIAL MI ZEBY PRZTWROCIC STARY SYSTEM DO POPRZEDNIEGO STANU ZE MOZE BEDZIE DZIALAL I TAK ZROBILEM ALE WYSKOCZYL MI CZARNY EKRAN Z KOMUNIKATEM CYT;NIE MOZNA URUCHOMIC SYSTEMU PONIEWAZ NASTEPUJACY PLIK NIE ZOSTAL ZNALEZIONY LUB JEST U SZKODZONY:/SYSTEM32/hal.dll.Zainstaluj ponowniekopie tego pliku.CZY KTOS WIE OCO TU CHODZI PROSZE OPOMOC BO NIEWIEM CO MAM ZROBIC POZDRAWIAM.