Wyskakujący komunikat podczas uruchamiania XP

Fajnie, wczoraj umieściłam tu swoją wiadomość i nie ma mnie. :frowning: Czemu?

A prosiłam o pomoc, w jaki sposób zlikwidowac komunikat: :System Windows nie może odnaleźć pliku C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Folders\ibm0001.exe." Dodam, że plik ten nie jest potrzebny w tym folderze, bo sprawdzałam na innym komputerze i został u mnie wykasowany przez antywirusa. Prawdopodobnie jakiś trojan sobie utworzył ten plik. Ale teraz jest ten denerwujący komunikat podczas uruchamiania XP.

Wczoraj ktoś mi odpisał, żebym skorzystała z loga HijackThisa, ale nie umiem.

Poooooooooomooooooooooocy! !!

Daj log z Silenat - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

nie ma jak to rzetelna pomoc

HijackThis

Spróbuj tak kliknij start potem uruchom i wpisz msconfig, w okienku które wyskoczy wybierz zakładkę uruchamianie, na liście która się pojawi poszukaj tego pliku i ewentualnie odznacz go a nie będzie się uruchamiał

Czyżby ?

W takim razie co TO jest - wyskakujący komunikat ??

Linkowany topik zostaje zamknięty - robi się bałagan


BTW Poniższy post jako OT skasowałem

Nie pliku tylko procesu. Plik nie będzie się uruchamiał bo został usunięty przez antywirusa.

P.S wejdź w start -> panel sterowania -> system -> zakładka zawansowane -> raportowamnie błędów ->i zaznacz wyłacz raportowanie błędów -> potem Ok i w ten sposób wyłączysz denerwujący Cię komunikat.

Zalecam reinstalację Windwsa aby przywrócić usunięty Plik jeśli jest on plikiem systemowym, reinstalka nie zaszkodzi, a moze pomuc.

Pozdrawiam