Wyskakujący problem z COM Surrogate

Witam,

Dzisiaj przeglądając zdjęcia wyskoczył mi jak dotąd pierwszy raz błąd z “COM Surrogate przestał działać”, instalowałem K-Lite, odinstalowałem VLC, resetowałem lapka.

Problem dalej występuje, nie wiem co może być przyczyną :frowning:

Macie może jakieś pomysły?

 

Win 7 64bit

Miałem kiedyś ten błąd, pomogła aktualizacja sterowników do karty graficznej w moim przypadku do zintegrowanej od intela.

Sterownik mam z 2014 roku, a gdy próbuję zaktualizować piszę, że jest aktualny >.<

Sprawdź na stronie producenta.

Zainstalowało najnowszą wersje z 22.05, ale to niestety nie pomogło ;/

Czy używasz Windows Update? Aktualne sterowniki, java, flash player?

Hej,

Zajrzyj do tych dwóch artykułów - są po angielsku, ale dzięki grafikom wszystko powinno być proste.

http://helpdeskgeek.com/help-desk/fix-com-surrogate-has-stopped-working-in-windows-7/

http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/fix-for-com-surrogate-has-stopped-working-error-in-vista/

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzisiaj odebrałem lapka z serwisu po naprawie kilku błędów, postawili system na nowo, po odpaleniu wszystko było okej, zacząłem instalować programy, które posiadałem wcześniej. kiedy zainstalowałem Killer LAN’a, nastąpił restart i od tego momentu błąd występuje, odinstalowałem go od razu, ale problem pozostał :C

 

Do kolegi wyżej, sprawdzałem te strony, nic nie pomogło.

Zaktualizuj system przez Windows Update zapewne po wgraniu systemu nic więcej nie zrobili nie masz javy nie masz żadnych wtyczek jestem ciekaw czy masz sterowniki wszystkie wgrane? Może daj screena z menadżera urządzeń?

Problem jest taki, że Windows Update nie działa, nie działał już przed serwisem dlatego go oddałem, bo było dużo więcej błędów, java jest, instalowałem ręcznie

Hej,

Próbowałeś kroków, które podałem w linkach w moim poprzednim poście?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak, już wcześniej, ale nie pomogło niestety :frowning: Ten bład pojawił się nagle, nie wiem co mogłoby być przyczyną…

To co to za serwis :smiley: zapłaciłeś za co? Może więcej szczegółów czemu Windows Update nie działa?

Dobra to od początku…Kupiłem lapka około 11 miechów temu, ze 2 tygodnie temu, miał dość poważną awarię (wyłączył się w trakcie pracy i nie dało się go włączyć) i sklep w którym kupiłem wysłał go do MSI, zaktualizowali BIOS i mikrokontroler, po tym zabiegu pojawiały się przeróżne błędy, programy się wyłączały same z siebie, Windows Update nie działał, zniknął mi zainstalowany antywirus i inne…

Stwierdziłem, że oddam (już do sklepu w którym działa też serwis), żeby go przeinstalowali i sprawdzili co nie tak, dziś odebrałem wyczyszczonego, ale błędy które zostały to jak już wspominałem Windows Update, nie mogę zainstalować antywirusa, choćby prostego MSE, którego miałem od początku, a który zniknął, nie wiadomo gdzie. Po prostu crashuje się, a po próbie ponownego odpalenia, sam się usuwa (gdy chcę go odinstalować ręcznie, system wyświetla, że już wcześniej został odinstalowany choć nie został), problem z COM Surrogate, który pojawił się dzisiaj, nie wiem już, sprzedam go chyba i zainwestuję w stacjonarkę -.- 

 

Co do Windows Update - usługa jest wyłączona, włączyć jej nie można…

Sprawdź czy w services.msc ,windows update jest włączony.

Usługa wyłączona, prostokącik “Uruchom” nie jest podświetlony, gdy kliknę typ uruchomienia i ustawię na automatyczny, mogę ją uruchomić, ale po uruchomieniu komunikat “Usługa Windows Update na Komputer lokalny uruchomiła się, a następnie zatrzymała”…

Żałosny jest ten serwis. Proponuję żebyś SAM postawił system. Jest na lapku partycja recovery?

Ale co mi da postawienie go po raz kolejny, jestem pewny w 100%, że goście z serwisu więcej wiedzą niż ja, więc wątpie, żeby moja ingerencja w to “coś” dała ;-; już nie mam pomysłów…