Wyskakujący System Alert i dziwne ikony w prawym dolnym rogu

Witam wszystkich

Od niedawnego czasu w moim prawym dolnym rogu ekranu pojawiła isę ikona, która raz jest niebieska ze znakiem zapytania, a raz czerwona ze znakiem “x”. Czasami wyskakuje też komunikat “System alert…” itd. Chciałbym się tego pozbyć i proszę o pomoc.

Przydałby się jakiś screen-shot.

Podejrzewam że chodzi tu o alert informujący o wyłączonych aktualizacjach systemu Windows. Jeżeli masz legalnego Windowsa wejdź w panel sterowania i w aktualizacjach automatycznych ustaw “Automatycznie”. Jeżeli jedziesz na kopii to po prostu naciśnij prawym na pasek wybierz właściwości > Dostosuj i przy denerwującej ikonie wybierz “zawsze ukryty” .

Moja radość była trochę przedwczesna, ale wypróbowałem sposób eryksa i problemu nie ma - ikona na pasku pozostała, ale nie wyświetlają się już żadne komunikaty. Thx!

Daj log z ComboFix

Nie pisz posta pod postem używaj funkci Edytuj!

Hm, próbowałem zapodać loga z ComboFixa, ale zaraz przy uruchomieniu wyskoczył mi komunikat takiej treści:

“Disclamer of warranty of software” Itd.

“This software is provided ‘as is’ without warranty of any kind” Itd.

Sory za zamieszanie, ale jak wiadomo ComboFix to nie jest zabawka, a ja w nim nie jestem zbyt biegły…

Zobacz na bardzo dokładną instrukcję Combo - http://www.searchengines.pl/Narzedzia-D … 86306.html