Wysłanie geologa w The Settlers 2 (1996)

Witam. Mam problem z wysłaniem geologa. Pierwszy raz gram w tą grę. Kompletnie nie wiem jak to zrobić, a jak włączam „Wprowadzenie” to wywala mi grę.
Proszę o pomoc.

Settlersy oryginalne a nie na X-lecie? Jak oryginalne Settlers 2 - w okolice złóż (czyli góry) stawiasz chorągiewkę (doprowadzasz ściężkę) i wysyłasz geologa, albo dwóch (więcej terenu obadają). Jak skończą, to usuwasz chorągiewkę, to możliwe że pojawi się więcej miejsc na kopalnie. Jak nawet nie potrzebujesz w danej chwili kopalni, to ją postaw w miejscu złoża, najwyżej później doprowadzisz ścieżkę, aby została wybudowana.
To samo z wodą do piekarni - też wyślij najpierw geologa na puste miejsce i tam stawiaj studnię.

Tak chodziło mi o oryginalną wersję. Dzięki za pomoc, ale co mam nacisnąć, żeby wysłać tego geologa? Drogę doprowadziłem tak jak napisałeś, ale nie wiem co dalej mam nacisnąć.

Na fladze (chorągiewce). Będzie geolog, albo skaut. Skaut przechadza się wzdłóż granicy i odsłania ‘mgłę mapy’ - to pomocne, że dzięki temu można wypatrzeć zbliżającą się granicę przeciwnika i rozbudowywać koszary do strażnicy/zamku, czy stawiać katapulty.

Wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.