Wysoka temperatura procesora

Witam. Otóż problem ma się tak: posiadam laptopa Samsung rc530. Od jakiegos czasu był dosyć duży problem z temperatura (na stanie pulpit około 92 stopni), laptop w tym tygodniu miał czyszczony układ chłodzenia, ale niestety niewiele to pomogło bo teraz na stanie pulpit temperatura to około 85 stopni. Pod obciażeniem wynosi koło 95-97 stopni. Nie ukrywam, że troche mnie to martwi. Dosyć uciażliwy jest fakt, że wydajność systemu pozostawia wiele do życzenia, ale wydawało sie, że to wina przegrzania, jednak teraz jest jeszcze gorzej niż przed czyszczeniem. Laptop ma wszystkie najnowsze sterowniki. Liczę na pomoc, bo mi juz brakuje pomysłów co może być nie tak.

Jak dla mnie to ten ktoś co Ci to czyścił dał ciała i tyle.

Niemożliwym jest, żeby się tak grzał po czyszczeniu jak się wie co się robi.

Układ czyszczony był przez Ciebie czy serwis?

Zalecana wymiana pasty pod prockiem… Co by tam nie było na luzie temperatury wręcz nierealne nawet na laptopa…

W poniedziałek lapek idzie do serwisu. Zobaczymy co tam zdziałają. Dzisiaj już u gościa z serwisu byłam to stwierdził też że pewnie pasta, ale dziwią go nagłe skoki temperatury.

Nagle skoki są bo nie odprowadza ciepła jak trzeba. Wyczyści to i takich skoków nie bedzie :wink: