Wysoki ping na 6mb neostrada niż 1mb

Witam.

A więc dzwonili do mnie z orange ze wycofują wszystkie niskie szybkosci i powiedzieli mi że muszą mi dzwignąć neta do 10mb za tą samą cenę, a wcześniej mialem 1mb. No ok ucieszyłem sie wszystko ok. Mieli dzwignąć od 1 maja, dzwonili okolo 10 kwietnia. 20 kwietnia juz patrze 3mb neta, 22 kwietnia - 6mb neta a juz 23 kwietnia było 10mb neta. No dobra to mi sie już spodobało lecz potem zaczęły się klocki… Przed 1 maja została szybkosc 6mb aż do teraz oraz niesamowicie wielkie pingi :confused: nie schodzą poniżej 50 :/.

Tutaj niby wszystko ok:

60457102

Zapomniałem dodać, czasami transfer także spada mi do 3mb, raz 6mb i tak ciągle… Czasami 6, czasami 3…

lecz w grach np. Counter strike (w którą gram) juz nie jest tak wesoło bo pingi są od 45 do 50-60. Wcześniej na necie 1mb miałem pingi po 30-35 :confused: Jest jakiś sposób na to aby to wróciło do normy? To wina komputera czy raczej firmy dostarczającej internet?

Oto zrzut pingu z Steama przedstawiajacy mój ping w Cs 1.6 :confused:

7a7f383843f0c245gen.jpg

Dzięki za wszelką pomoc lub odpowiedzi :slight_smile:

Wina leży Po Stronie Dostawcy jeżeli to tak można nazwać.

Ping Masz Większy Ponieważ ustawili tobie tak zwany głębszy przeplot zęby ustabilizować łącze i zwiększyć prędkość wymagane to jest w przypadku zwiększenia prędkości i nie ma opcji zmniejszenia tego przeplotu.

Jedynym sposobem na zmniejszenie pingu w twoim przypadku to powrót do 1mb/s.

Czyli już muszę się pogodzić z takim pingiem? Nie da się nic zrobic? Czytałem na innych forach ze jeden gosciu też tak miał, poczekał 4 miesiace i wszystko wróciło do normy i miał pingi ~20ms. Bez sensu to wszystko jak dla mnie…

Podaj, jaki masz system, bo ja zmniejszyłem sobie skutecznie ping w xp, przez modyfikację rejestru. Pobrałem fix z tej stronki: http://www.hotfix.pl/zmniejszanie-pingu … a-a153.htm Widzę też, że jest niejeden sposób na ograniczenie pingu tak, jak tu: http://www.cscenter.pl/baza_poradnikow_ … pingu.html Nie robiłem zwiększania przepustowości na win 7, na moim laptopie, bo na nim nie gram. Tego drugiego sposobu nie próbowałem.

Mam win7 :wink: Dzisiaj odpaliłem kompa odpalam csa z swiadomoscia ze mam ping dalej 50-40 lecz po chwili zauwazyłem ze się to zmniejszylo i jest 25-30 oraz tak jak mówiłem “skaczący” transfer internetu:

60488514

Dodane 05.05.2013 (N) 9:45

Dzis z nadzieja ze wszystko jest już ok sprawdzam sobie mój transfer i co? I znów spadł z 10mb do 6mb :confused:

60533239

Czy kiedyś się to wkoncu ustabilizuje czy ciągle bedzie mi to tak skakac? ;/