Wysoki ping podczas grania w League of legends (LoL-a)

Witam jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość jeśli popełniłem jakieś błędy.Ostatnio od trzech dni mam problem z pingiem w grach,a konkretnie w League of legends.Mój ping wynosi 125-126 podczas gry,a normalnie wynosił chyba jak dobrze pamiętam coś koło 20.Internet posiadam z upc 60 Mb/s,czyli powinien być bardzo dobry.Mój dekoder to THOMSON TWG870UG.Oto moje wyniki z testerów

 

 

http://www.speedtest.pl/test/75819423 - SPEED TEST

 

91407858.png - PING TEST

 

Wyniki wyglądają na dobre,są to wyniki po przestawieniu mojego routera,wcześniej leżał na podłodze przy biurku,teraz jest na biurku na górze.Ping w grze sprawdze jutro ponieważ teraz nie mam czasu na sprawdzenie podczas gry.Czy to mogła być wina położenia routera ? Proszę o odpowiedzi.

 

 

szewcu354 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Sytuacja nie poprawiła się,ping w grze dzisiaj wynosił stały 127. 

Zarejestrowałem się żeby napisać, że też mam ten problem od wczoraj, tak samo znajomy. Nasze normalne pingi w League of Legends wynoszą gdzieś około 42, a teraz ping jest 3 razy większy (126-128). Nie wiadomo co jest tego przyczyną, ale przynajmniej wiesz, że problem leży po ich stronie, nie po naszej.

Temat do zamknięcia,jest to wina UPC.