Wysoki Ping W Cs:Go jak na ten Internet

Witam ,

Otóż wczoraj zmieniłem internet z 5 Mbs Na 25Mbs . Przedtem miałem 69 Pingu w cs:go na oficjalnych serwerach . Teraz mam 65 pingu także na oficjalnych serwerach . Internet jest taki bo postanowiłem ograniczyć by po prostu nie skakał . Tutaj są zdjęcia co i jak . Czy to jest normalny Ping jak na taki net ? P.S ograniczenie jest takie do 15/10 Mbs . W innych grach miewam po 50 Pingu .

Oraz tutaj ustawienia neta w cs:go .

Parametru ping nikt nie gwarantuje w umowie, bo ten zależy m.in. od szybkości oraz obciążenia łączy na trasie z twojego komputera do serwera. W przypadku polskich serwerów można spodziewać się niższego niż w przypadku położonych z dala od PL. Jako użytkownik niewiele możesz z tym zrobić, choć ograniczanie szybkości internetu bez większej potrzeby wygląda dziwnie.

Po prostu jak nie był ograniczony to Ping skakał cały czas powyżej 500 i to powodowało Lagi . Wolałem ograniczyć i żeby był stały a słabszy niż lepszy a nie stały .

Niestety problem jest po stronie valve, ping 60-90 to norma na oficjalnych serwerach

1lajk

Tylko mój kolega ma poniżej 50 ;\

a dlaczego niektórzy np . Polacy mają mniej pingu ?

Wypróbuj tan program http://www.cfos.de/pl/cfosspeed/cfosspeed.htm on służy do modelowania ruchu w tym do obniżania pingów. Ja mam pełną wersję i odczuwam skutki instalacji tego programu. Mogę swobodnie pobierać programy i oglądać filmy na Youtubie. Tutaj masz Jak przyśpieszyć gry online http://www.cfos.de/pl/cfosspeed/documentation/games.htm

Hej

3 dni temu zrobiłem dokładnie to co na tym poradniku i różnicy nie odczuwam : https://www.youtube.com/watch?v=geqHgbW5838 .

P.S filmy na yt oglądam bez problemów w 1080p . w Grze : World Of Tanks mam nawet po 10 pingu . Tam nie ma PL serwerów tylko Europejski 1 Oraz Europejski 2 .

Mam słabe łącze i u mnie działa ten program.

u mnie także działa tylko nie widać różnicy

To pobaw się troche priorytetami programów/gier. Domyślnie program skalibrowany jest optymalnie, ale zawsze można coś pozmieniać.

dałem gry na najwyższy steam także tylko nic nic . Fps dla mnie nie ważne bo mam wystarczające 100 tylko ten ping ;/