Wysoki ping w grach, niski w cmd

Witam. Jestem nowy na forum więc jesli piszę nie w tym dziale to przepraszam z góry… ale przejdźmy do sprawy. Mój problem jest bardzo dziwny a mianowicie.

Gdy siędze na TeamSpeaku… mam ping 100++ dochodzi czasami do tysiąca. W cmd sprawdzam pingi np. to “wp.pl” i są po 17/20/30 góra. Natomiast gdy odpalę CS:GO i wpisuję w cmd to samo do pingowania… i gram w CSa bo w csie wywala mi pingi po 500/600 wczoraj nawet do 3 tysięcy… To w cmd odziwo dopiero wtedy ping skacze tak samo jak w grze… Mam już tak od dawna… Pisałem do dostawcy… On się wypiera wszystkiego u niego jest “niby” ok … Wysyłał mi ssy jak pingował do mnie i tam widać że ping maksymalnie był 30. Dodam że mój kolega ma internet od tego samego dostawcy i ma to samo… Tylko że jemu nie wywala aż tak ostro tego neta. Ma ktoś jakieś pomysły? Wina albo leży po mojej stronie… albo po stronie dostawcy… Chcę się upewnić… Dzięki z góry.

A dlaczego porównujesz pingi do wp z tymi z gry czy do serwera ts? To tak jakbyś narzekał, że nad morze śródziemne jechałeś dłużej niż do Torunia :wink:

Serwery TS czy CS stoją zapewne “dalej”, więc pakiety krążą dłużej.

Tak może i dalej ale na TeamSpeak powinny być pingi niskie bo serwer jest dobry w polsce położony… Dostawca wszystkiego się wypiera i ma na mnie wylane już od dłuższego czasu… Mówi że wina leży po mojej stronie… Jednak kumpel który ma internet od tego samego dostawcy ma dokładnie to samo…