Wysoki ping w MoHAA

Siema

Zarejestrowałem się tu bo nie uzyskałem odpowiedzi nigdzie indziej. Więc tak mój problem dotyczy pingu w MohAA. Jest wysoki i ciągle mnie wywala za pingi. Mam neostradę 1mb i od zawsze nie miałem problemów z pingami. Ale chciałem aby w domu były dwa kompy więc informatyk założył 2 gniazdka i kabel do tych pokoi i od tego czasu pingi zwariowały. :twisted:

Wcześniej internet był w innej części domu i wszystko grało. Nawet zadzwoniłem do tp i mówili że po ich stronie wszystko w porządku nawet zresetowali łącze i nic. Pomóżcie nie dość że nie mogę używać dmw w mohaa, to jeszcze doszły mi te pingi. :evil:

lepszym rozwiązaniem było by korzystanie z routera, możesz spróbować zainstalować cfosspeed niestety to wyjście tylko na jakiś miesiąc ale często ten program jest dodawany w pełnej wersji do czasopism

Co do routera to pewnie trzeba będzie, bo teraz pingi są straszne, a jeśli chodzi o ten program cfosspeed to wypróbuję dzięki.

Johnny Karuzel ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

*********** Agaton RELAX

A co do tego programu wyżej (cfosspeed), nic nie dał ping jak był tak jest wysoki :frowning:

Dodam że skrócenie kabla o 0,5 metra poprawiło ping (ale tylko lekko) i po 2 dniach znowu siadło.