Wysoki ping

Hej, od tygodnia mam pewien problem. Mój ping na TYLKO moim komputerze wacha się od 180 do 600 w kółko. Wszystkie strony i aplikacje takie jak speedtest wyświetlają ping w wysokości 30-40 także to problem z moim kompem. Nie wprowadzałem żadnych zmian, internet mam od zawsze ten sam, po kablu. Wykonałem pełne skanowanie Mcafee (płatna wersja) i nic się nie zmieniło. W menedżerze zadań, zużycie sieci wyświetla się jako 0% i faktycznie, nic nie używa sieci. W tle nie pracuje żaden program wymagający połączenia internetowego. Proszę o pomoc bo już absolutnie nie mam pomysłu co zrobić.

1)Uszkodzony kabel ?! Karta sieciowa,
2)Czasem oprogramowanie av może robić problem z netem. ale takie problemy to łatane był 20 lat temu…

Mcafee to są ludzie co z tego jeszcze korzystają… przeskanuj kompa kasperskim lub avirą…


Ofc wykasuj starego av przed instalacją drugiego aby nie mieć 2 av jednocześnie w systemie.
opcjonalnie 2 skaner na żądanie obok antywirusa m.in Malwarebytes

Daj screena jak wygląda przepustowość sieci podczas lagów z zapory lub innego programu m.in TCPview czy Currport

https://www.nirsoft.net/utils/cports.html#DownloadLinks

Oraz Logi systemu FRST przyjdzie julek to sprawdzi :slight_smile:

Karty sieciowej nie mam dlatego nie mogę sprawdzić jakości np. hotspotu z telefonu.
Wyłączanie MCafee (całkowite) nie rozwiązuje problemu. Ccleanerem już czyściłem ale też nic. Jedynie proszę jak możesz, abyś wytłumaczył drogę do sprawdzenia logów FRST bo absolutnie nie mam o tym pojęcia :slight_smile:

Tu masz info na forum

Przyjdzie @iJuliusz to sprawdzi dla mnie wina bardziej kabla lub karty…

Jak nie masz karty… to jak internet dostaje sie do twojego komputera?!

Albo masz karte i internet idzie przez wi-fi albo po kablu i TU teraz wypadało by sprawdzić
Czy to nie wina zakłóceń jak masz wi-fi czy też kable nie zepsuty… opcjonalnie karta zepsuta nawet jak to Integra lub problemy ze sterownikami …

Nie mam karty sieciowej dokupywanej oddzielnie, pozwalającej na łączenie się z WiFi. Karta graficzna to Gtx 1060 6gb. Tak jak mówiłem, wifi na innych urządzeniach działa dobrze, chyba, że mój komputer jest włączony, wtedy jakby kradnie sieć nic nie robiąc pozornie (jak kolwiek to nie brzmi)

FRST.txt (67,1 KB) Addition.txt (49,7 KB)

Otwierają się jedynie 2 okna dlatego je wysyłam. Kabel wymieniłem ale sytuacja bez zmian. Szczerze proszę o pomoc bo to jest dramat, żebym przez tydzień nie mógł pracować przez pieprzony internet…