Wysokie napięcia na Karcie Graficznej? o.0

(system) #1

Jak w temacie co to i jak to zmieniać??

(Kpc21) #2

a jakie konkretnie masz te napięcia??

(system) #3

gdybym to ja wiedział :P..Gdzie to sprawdzić..??..Bo jak gram to Karta mi się nawet grzeje do 86 * C i słyszałem na forum że może to być wywołane wysokimi napięciami..Proszę was o pomoc bo ja chcę grać ..:stuck_out_tongue:

(system) #4

Raczej masz za gorące powietrze w budzie ewentualnie dużo kurzu bądź słabe chłodzonko, a zasilacz jakiej firmy i moc (jakie napięcia), i jaka to karta graficzna ??

(system) #5

Wiecie co jak dotykam (przykładam reke) mam chyba trzy otwory wentylacyjne w obudowie i jak ich odtykam to czuje taki chłodzik na ręce. A w ustawieniach pokazuje mi że rdzeń procesora graficznego ma max. 86 *..Ale może te wysokie napięcia to też może coś wadliwe i ja się o to pytam a nie o inne rozwiązania..Zasilacz 300 W..

(chudy ed) #6

Górna granica GF 6200 to 139stopni

(:: MARIO ::) #7

wszystkie karty seri NV6 sie mocno grzeja :wink:

Alczan o.0 rozkrec kopma, przeczysc karte, mozesz przesmarowac swieza pasta i zobaczyc co i jak :slight_smile: zamontuj jakies dobre chlodzonko w budzie i bedzie luzik :slight_smile: pozatym zawsze czujnik moze szwankowac, skoro karta nie parzy po lapach to jest ok :slight_smile:

btw: ja na swojej karcie mam 50*C :wink: Cooled by Thermaltake Volcano 11 :twisted: :evilbat:

(Kpc21) #8

może to być spowodowane ostatnimi upałami, zrobiło się chłodniej to może sprawdź teraz dopóki znów się nie zrobi gorąco

(system) #9

ok thX tylko ja mam plomby.. :cry: ale w poniedziałek kupuje wentyla na karte za 20-30 zl..A tatuś mi kupuje Zasilacz 400 W Chiefteca.. :smiley: ...Zawiozę do serwisu i oni to zamontują bo mi pod żadnym pozorem nie można plomby zerwać.. !!

EDIT!!

Widzę że masz dobre chłodzene na kartę graficzną ile takowe kosztuje?? :slight_smile:

(:: MARIO ::) #10

troche wiecej niz 30zł :wink: i nie kupisz takiego chlodzenia w sklepie zapewne juz :slight_smile: