Wysokie napięcia na Karcie Graficznej? o.0

Jak w temacie co to i jak to zmieniać??

a jakie konkretnie masz te napięcia??

gdybym to ja wiedział :P…Gdzie to sprawdzić…??..Bo jak gram to Karta mi się nawet grzeje do 86 * C i słyszałem na forum że może to być wywołane wysokimi napięciami…Proszę was o pomoc bo ja chcę grać …:stuck_out_tongue:

Raczej masz za gorące powietrze w budzie ewentualnie dużo kurzu bądź słabe chłodzonko, a zasilacz jakiej firmy i moc (jakie napięcia), i jaka to karta graficzna ??

Wiecie co jak dotykam (przykładam reke) mam chyba trzy otwory wentylacyjne w obudowie i jak ich odtykam to czuje taki chłodzik na ręce. A w ustawieniach pokazuje mi że rdzeń procesora graficznego ma max. 86 *…Ale może te wysokie napięcia to też może coś wadliwe i ja się o to pytam a nie o inne rozwiązania…Zasilacz 300 W…

Górna granica GF 6200 to 139stopni

wszystkie karty seri NV6 sie mocno grzeja :wink:

Alczan o.0 rozkrec kopma, przeczysc karte, mozesz przesmarowac swieza pasta i zobaczyc co i jak :slight_smile: zamontuj jakies dobre chlodzonko w budzie i bedzie luzik :slight_smile: pozatym zawsze czujnik moze szwankowac, skoro karta nie parzy po lapach to jest ok :slight_smile:

btw: ja na swojej karcie mam 50*C :wink: Cooled by Thermaltake Volcano 11 :twisted: :evilbat:

może to być spowodowane ostatnimi upałami, zrobiło się chłodniej to może sprawdź teraz dopóki znów się nie zrobi gorąco

ok thX tylko ja mam plomby… :cry: ale w poniedziałek kupuje wentyla na karte za 20-30 zl…A tatuś mi kupuje Zasilacz 400 W Chiefteca… :smiley: …Zawiozę do serwisu i oni to zamontują bo mi pod żadnym pozorem nie można plomby zerwać… !!

EDIT!!

Widzę że masz dobre chłodzene na kartę graficzną ile takowe kosztuje?? :slight_smile:

troche wiecej niz 30zł :wink: i nie kupisz takiego chlodzenia w sklepie zapewne juz :slight_smile: