Wysokie obiążenie procesora podczas gry w The Sims 3

Witam, bardzo proszę o pomoc. Mam nowy komputer, oto jego komponenty:

temperatury są ok nie masz co się bać

Nie wirus tylko chłodzenie do wymiany na lepsze, np silentiumpc fera.

temperatura w normie nie trzeba nic wymieniać zbędny koszt generalnie to wszystko jest tak jak ma być

Procesory z pewnością są i lepsze, ale nie było mnie na takie stać. Jednak sugerując się wymaganiami The Sims 3 wydawałoby się, że powinno śmigać. Może temperatury 67-68 nie są takie złe, ale obroty sięgające 5000 to już chyba martwią.

Longhorn2009 na ile procent jesteś przekonany że zakup tego chłodzenia rozwiąże problem? Patrzyłam właśnie dokładnie na to chłodzenie i zastanawiałam się, czy go nie dokupić.

Chłodzenie jest istotnie wydajniejsze od tego fabrycznego, z całą pewnością po jego założeniu komputer będzie ciszej pracował. Temp. też zapewne spadną.

Możesz poczytać recenzje tego modelu http://chlodzenie.net/reviews/silentiumpc-fera-2-he1224-smuklosc-i-cisza-za-niecala-stowke/

spadek temperatur nie zmieni nic na wydajności procesora i nic nie odczujesz, co innego jakby procesor się przegrzewał ale się nie przegrzewa

może i sie nie przegrzewa ale w takiej śmieszniej grze osiąga dość duże temperatury.

 

ciekawe co by się stało jakby tak przez 10 min miałby pracować na 100%.

 

chłodzenia dodawane fabrycznie są bardzo słabe. Fera pro koszt około 100 zł.

 

a taki wydatek przyda ci się w przyszłym komputerze np bo chłodzenie jest uniwersalne i pasuje do każdego socketu.

 

i fera pro jest dużo cichsza.

MrBeckham666 no racja, dla mnie też to dziwne. Przed chwilą włączyłam film Grawitacja 1080p i obroty były od 4500 do 5200, a temperatura 65 stopni.

Jak sie nic zlego nie dzieje to w wymianie sensu brak