Wysokie pingi o różnych godzinach?

Witam!

Od jakiegoś czasu mam wysokie pingi do każdego servera na którym gram. Gram w Enemy Territory. Pingi czasem są wysokie o godzinie 16:00 a czasem o 21:00 itd. Napewno to nie jest sprawa wirusów spywaru itd. Komp po formacie. Czy admin może w jakiś sposób blokować porty albo filtrować żebym nie mógł spokojnie grać? Czy to wina przeciążenia łącza? Admin mówił także żeby nie ustawiać wysyłania w p2p więcej niż 10kb/s bo może blokować sieć. A i podczas wysokich pingów net dalej działa ze swoją szybkością. Szybkość nie jest zależna od lagów.

Najlepiej wyłączyć wszystkie programy korzystające z neta (gadu, p2p itd) bo będą mulić neta i pingi też zależą od ilości graczy na serverze i jakie łącze ma server bo im mniejsze to ping będzie wielki

tak

możliwe

najlepiej to wszystko powyłączaj co jest zbędne (p2p,gg itp)

Podczas grania w inne gry też masz lagi ??

Wszystkie programy typu GG itd wyłączam.

W inne gry niestety nie gram. Jeśli chodzi o ilość graczy to każdy by miał lagi wtedy. A po za tym mam lagi na każdym servie. Wchodzę mam listę servów z pingami od ok 14-100 a odświerzę listę i mam listę z pingami od 400-800. To znacyz że pingi nie dotyczą jednego servera tylko wielu.

Pewnie przeciążenie łącza, albo ktoś z sieci zdziera i całe pasmo bierze(czasami admini robią takie rzeczy że aż śmiać się chce i daje każdemu full, więc jeden zdziera, drugi nic nie porobi). Albo sprzęt adminowi się wali, chyba że jeszcze Tobie ;p

Puść pinga do rutera(brama domyślna). i pokaż wynik, zrób też

tracert http://www.onet.pl