Wysokie skoki pingu windows 7

A komputer jest wolny od wirusów? “2 ping net wykazuje to samo po 5 minutach” - czyli ping jest stabilny, a wysokość pingu zależy od odległości od routera. Zrób na wszystkich urządzeniach 2 testy na pingtest w takiej samej odległości od routera, jak komputer.

 

Pozdrawiam,

SebaKomp

Dobra, zaczynam się bać.

“tylko malware.trace” TYLKO? Chyba aż tyle. Usuń zagrożenie i załóż temat w dziale Bezpieczeństwo. Będą ci potrzebne logi z FRST - http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowi%C4%85zkowy-t478727/

 

Pozdrawiam,

SebaKomp

Rozumiem że mam po prostu dać logi z frst ? Tak więc jak temat nazwać ?

Temat utworzony : http://forum.dobreprogramy.pl/malwaretrace-t507959/

Możliwe że to przez to łamie połączenie internetowe ?

Ale może mi ktoś też wytłumaczyć jakim cudem po formacie chrome jest jak ze starego systemu ? :o Wszystko, hasła pozapisywane, zakładki, nawet dodatki

Coraz gorzej poraz kolejny, na 2 adapterach to samo NO CO JEST, format dysku c:/ na którym był windows został zformatowany

Z takim internetem w tym komputerze nie da się dosłownie nic zrobić, wchodze na strone raz fajnie, wchodzę 2 fajnie, wchodzę 3 i czekam 1-2 minuty żeby się załadowała… Z obu adapterów jest ten sam wynik ping skacze jak mu sie podoba, malware więcej nie wykrył, nie wiem czy wina leży po stronie płyty głównej, czy wirusów których malware nie wykrywa

Jeszcze jakieś porady ? Na tym nie skończę

Czyli robiłeś format? Jak MBAM nic nie wykrywa, to odpal Linux Mint z płyty i podaj wyniki 3 testów z 5 minutowym odstępem na pingtest.net

Pozdrawiam,

SebaKomp

Jak wrócę do domu to się za to wezmę. Da się to może z pendrive odpalić?

Tak, jeśli da się ustawić go w BIOS-ie.

Da się, biore się za pobieranie, i nie wiem czy to coś da skoro zformatowałem dysk i znów system postawiłem, ale próbuje

1 i 3 test są takie same, test 2 nie jest za wysoki, a więc to problem z twoim systemem operacyjnym.

Pozdrawiam,

SebaKomp

Sam fakt że ping sam z siebie rośnie. Na linuxie również skakał, to nie jest zależne od systemu, zwłaszcza że stawiałem nowy po formacie dysku. Jak wywala mi neta to jest dalej połączone z siecią tylko jest ograniczony dostęp. Zauważyłem że wieczorem te lagi są o wiele mniejsze

Obciążenie serwerów.

Pozdrawiam,

SebaKomp

Jakich serwerów?

Serwerów Dialogu.

Pozdrawiam,

SebaKomp

Mam rozumieć ze jednak nie da się z tym nic zrobić ?

Skontaktuj się z Dialogiem - to ich wina, nie twoja.

 

Pozdrawiam,

SebaKomp

To jakim cudem bo dalej nie wiem Tylko na moim PC są lagi?

Połączony kablem czy przez Wi-Fi? Jeśli kablem to problem dotyczy karty sieciowej, a jeśli Wi-Fi to chodzi o odległość od routera.

Pozdrawiam,

SebaKomp