Wysokie użycie Dysku i migająca dioda w laptopie

Hej. Jestem posiadaczem trochę starego laptopa i od pewnego czasu borykam się z problem użycia dysku. Mój dysk praktycznie stale pokazuje iż używam jego 80% czy 100 chociaż tak naprawdę mam odpalonego tylko google chroma dla przykładu. Laptop chodzi strasznie wolno w takich momentach i jest strasznie upierdliwe obługiwanie go w takim stanie. Postanowiłem go z formatować na czystego W10. Pobrałem tylko Google Chrome ale problem nadal nie zniknął. Byłbym gdyby ktoś mógłby mi z tym pomóc. Dorzucam screena z użyciem dysku. Mój model laptopa Do Acer Aspire 5755g z kartą graficzną Nvidia Geforce 540M

Bez tytułu.png

Na początek:

 

Program CrystalDiskInfo i wklej scan.

 

Ustaw program tak, aby wartość Raw miała postać dziesiętną i dopiero scan, czyli ustawienie programu: Funkcje - Advancet Feature - Wartość Raw i ustawienie 10 DEC.

 

Później:

Najnowsza Aida64 zakładka komputer i scan temperatur.

Proszę. Jestem totalnie szary w tych programach ale postarałem się zrobić tak jak to mówiłeś. Nie jestem pewny czy użyłem aidy tak jak mi kazałeś ale wciąż wkleję screena( nie mogę wkleić screena więc załączam link do imgura http://imgur.com/mY8HIJX)

scan.txt

Nic tu groźnego nie widać.

 

 

Zrób mu testy, masz w Aida 64, zakładka narzędzia - zaptasz wszystkie pozycje i puść na 30 minut i z tego wklej scan (jak program jeszcze pracuje).

 

Edit:

 

Laptop ma ponad 21  tysięcy godzin pracy, więc coś może się już dziać na płycie głównej lub inne  - swoje przeżył. 

 

Zobacz, pod obciążeniem, czy CPU skacze na max wydajność.