Wysokość OC za Quada

Witam serdecznie wszystkich zebranych :slight_smile:
Stoję przed zakupem Quada od firmy Yamaha model yfz450, dużo nie brakuje do podpisania umowy xd ale właśnie jest jedno ale, nie wiem czy będzie minie stać na opłacenie OC na ten pojazd. Boję się że będę dość dużo płacił, jest to pojazd samochodowy inny i już po kościach wyczuwam wysoką cenę, zniżek nie mam żadnych. Jestem posiadaczem jak że fantastycznego pojazdu jakim jest BMW E36 xD za które płacę 2900zł za OC, chcę teraz poszerzyć swoją “stajnię” lecz boję się że będę dużo płacił za właśnie taki wypas :slight_smile: jakim jest dla mnie Quad Yamaha.

I tu jest właśnie pytanie czy jest ktoś wstanie określić ile będę płacił OC, może jest ktoś kto ma podobną sytuację ze zniżkami, lub się po prostu orientuje jaka jest cena. Był bym bardzo wdzięczny za podanie mi właśnie takowej informacji, która jest mówiąc prawdę ważna dla mej osoby :slight_smile:

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :slight_smile:

Najtańsze OC dla osób bez zniżek obecnie oferuje PZU.
Możesz skorzystać z kalkulatora do OC, który jest dostępny w sieci. Na przykład takiego:
https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/?calculationId=UGWH1S#/s/auto

Dzieki za chęci ale niestety nie ma ma tam nawet marki Yamaha, I do tego to jest tylko dla samochodow.

Z tego co mi wiadomo, to OC na Quada jest liczone tak samo, jak dla samochodu.
Nawet w sieci te informacje potwierdzają. Wyjątkiem są ubezpieczyciele, którzy mają odrębne OC dla Quadów w sekcji dla motocyklów.
Z tego co się zorientowałem, to najkorzystniej wychodzi zakup OC u tego samego ubezpieczyciela, u którego opłacasz składki OC za samochód.