Wyśrodkowane napisy na pasku tytułu

Witam.

Ostatnimi czasy bawię się trochę z Windowsem, tj. zmiana kompozycji itp. Znalazłem odpowiednią dla mnie kompozycje na necie, ale mam 2 problemy:

  1. Na pasku tytułu napisy są wyśrodkowane, a ja chciałbym by były wyrównane na lewo,

  2. w takim Firefox-ie na pasku adresu tło jest szare, gdzie w opcjach kompozycji jest zaznaczone białe.

Próbowałem edytować plik z kompozycją, ale nie wiem co mam tam zmienić by było jak chce. Zaczynam myśleć, że pozostaje tylko poszukać innej kompozycji.

Zmieniłem również sposób logowania, nie pojawia już się ekran powitalny, tylko od razu wpisuje hasło. Jednak i tu jest problem, po wciśnięciu Ctrl+Alt+Del pojawia się ta tabliczka, gdzie mamy “Zamknij system”, “Wyloguj”, “Zmień hasło”, “Menedżer zadań”, “Zablokuj komputer”, jednak chciałbym by po wciśnięciu tej kombinacji klawiszy od razu pojawiał mi się menedżer zadań. Proszę o pomoc :slight_smile:

Nie wiem, czy da się to położenie tytułu zmienić, pewnie tak, ja tam się nie bawiłem takimi rzeczami. Ale co do ctrl-alt-del to tego nie zmienisz, tak ma być. Menedżer zadań odpalisz crtl-shift-esc, nawet wygodniej, bo jedną ręką się da. Pozdr.

Panel sterowania -> Konta użytkowników -> Zmień sposób logowania i wylogowywania użytkowników i sprawdź, czy masz zaptaszkowane “Użyj ekranu powitalnego…”. Wtedy Ctrl-Alt-Del powinno działać.

Co do napisu na środku to nic z tym nie poradzisz, autor kompozycji tak chciał. Możesz do niego napisać z prośbą o przekształcenie kompozycji, albo pobawisz się sam.

Przecież napisał :

Ok dzięki za odpowiedzi. Poszukam sobie innej kompozycji, a z tym menedżerem zadań, to będę używał Ctrl+Shift+Esc lub prawym na pasku zadań i “Menedżer zadań” :slight_smile: