Wyśrodkowanie na stronie kodu SCRIPT

Mam pewien problem z wyśrodkowaniem elementu ładowanego z kodu SCRIPT na stronie i nie wiem jak to obejść.

Mam kod script:

Mam też zwykłą prostą stronkę www tzn. szablon z plikiem .html gdzie wrzucam ten wyżej wymieniony kod SCRIPT, ale chcę go wyśrodkować, aby wszystko ładowało się na środku strony nie od lewej strony. Jak zrobię to poprzez wrzucenie skryptu do diva

[/code] To zawartość kodu SCRIPT nie wyświetla mi się na środku tylko od lewej części strony, ale za to formatuje mi elementy tekstu wyświetlane przez ten skrypt w taki sposób, że teksty mam na środku, a powinny być od lewej strony. Jak wezmę to w znaczniki:

[code]

To środkuje mi element SCRIPT na środku strony, ale też i teksty wyświetlane przez ten skrypt mi wyśrodkowuje a nich nie powinien.

Więc jak to zrobić, aby w prostym pliku html element, które wyświetla skrypt

wyśrodkować na środku strony bez naruszania i ingerowania w zawartość rzeczy, które pokazuje ten skrypt?

Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić.

Spróbuj użyć !important

to chyba nie zadziała

wygląda to tak po załadowaniu skryptu

lewy.jpg

po użyciu centrowania np. poprzez

Środkuje mi ale też rozwala mi to co jest w tym skrypcie (teksty są środkowane)

lewy2.jpg

Więc jak to zrobić aby wyśrodkować element, ale nie naruszać tego co script wyświetla? Aby były wyświetlane tak jak normalnie na 1 fotografii tylko, że na środku strony?

może inaczej jak zrobić diva, który będzie wyświetlany na środku strony, a w nim zacznie się wyświetlać drugi div z zawartością kodu SCRIPT, zaraz od lewego początku kontenera czyli 1 diva, który jest wyśrodkowany na stronie.

Twój div nie ma ustalonej szerokości, dlatego ci się nie wyśrodkowuje.

Coś tam doszedłem. Mam diva, który jest wyśrodkowany i element skryptu też mi się już środkuje, ale elementy ze skryptu z tekstem przejmują właściwość wyglądu po innej definicji z pliku css.

Dlaczego tak jest skoro div ma id = container.

div id="container">



[/code]

Używasz złych selektorów przez co łapią się też elementy dodane przez script. Skorzystaj z firebuga i sobie je popraw :slight_smile: