Wystąił problem z aplikacją Apassionata i Origin :(

Witam Tak jak w tytule tematu poszukuje rozwiązania problemu którym jest komunikat Wystąpił błąd z aplikacją… róbowałem Odinstalować i zainstalować Nic, potem jeszcze skan CMD z udziałem płutki systemowej. Co moge zrobić? Proszę o pomoc. 

Z jaką aplikacją występuje problem ?

Na jakim sprzęcie pracujesz ?

System i sterowniki aktualne ?

Z 2 jak na razie Origin I Apassionata.Sterowniki są aktualne.A o to sprzęt (wiem że słaby ale te aplikacje raczej nie potrzebują jakiegoś super sprzętu) AMD Athlon(tm Xp 3000+ 2.09 GHz, 2,25GB Ram

Rozumiem że “Apassionata” to gra ?

Przy uruchamianiu Origin też wystepuje błąd ?

Czy możesz zrobić zdjęcie błędu (Printscreen ) ?

Proszę Tak samo Jest z Origin 

post-253219-0-53015900-1393355690_thumb.

Masz tam możliwość wyświetlenia pełnego kodu błędu - poproszę.

Czy gra spełnia wymagania ? Podaj proszę model karty graficznej oraz system na którym pracujesz .

Masz na dole raportu “aby zobaczyć, co zawiera raport o błędach - kliknij tutaj”

No i tam będzie, co powoduje błąd, czyli brak jakiejś biblioteki dll czy innego czegoś. Podaj też występujące systemowe błędy, te na czerwono z podglądu zdarzeń.

Proszę :smiley:

Tutaj jest Orogin

post-253219-0-68008400-1393356635_thumb.

post-253219-0-21244000-1393356764_thumb.

Sterowniki graficzne aktualne ? Podaj model karty graficznej.

 

PS - następnym razem zrób screena tak - wciśnij na klawiaturze PrintScreen po prawej stronie od F12, otwórz Paint’a i tam wklej obraz. Zapisz jako obrazek i taki dawaj - łatwiej nam się wtedy czyta, a tak obraz zamazany bardzo jest. 

Proszę :smiley:

post-253219-0-59515100-1393357605_thumb.

post-253219-0-56721100-1393357613_thumb.

 

Kuba10241, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Jeszcze raz … podaj model karty graficznej, system i czy gra jest oryginalna ?

 

Gra jest Originalna w połowie ponieważ płyta jest porysowana lecz Na komputerze ma instaloter (te wszystkie potrzebne pliki itd.) I montuje to na dysku.A to model karty NVIDIA GeForce FX 5900 (Omega 1.6177)

Kopia zapasowa rozumiem że z oryginalnego nośnika, nie pirackiego ?

System oryginalny i zaktualizowany ?

Tak oryginalny i zaktualizowany system.Kopia z oryginalnego nośnika.Co moge zrobić ? (Bardziej skupił bym się na origin :D)

Usuń origin, wyczyść rejestr z pozostałości po nim. Zaktualizuj resztę sterowników i ponownie zainstaluj Origin ze strony producenta. 

Screeny pokazują brak konkretnych bibliotek dll. Można je pobrać z neta, ale zawsze jest rydzyk fizyk. No i nie wiadomo, jakie jeszcze błędy się pojawią. Według mnie, powinieneś zrobić naprawę systemu z płyty instalacyjnej. Tak samo kopia ratunkowa gry z płyty, do której ma się zastrzeżenia, to też niewiele rokuje sukcesu. Próbować możesz uruchamiać z obrazu płyty. Masz jakiekolwiek gwarancje, że obraz gry jest poprawny? Właśnie tak padają systemy po ściągnięciu gier z neta, mimo posiadania oryginalnego seriala. Gry, to najbardziej niebezpieczne aplikacje do pobierania.

Przy uwaleniu bibliotek dll, nie będzie lepiej, moim zdaniem, instalowanie po wyczyszczeniu pozostałości.

No i pytanie, czy w systemie nie jest zainstalowany TuneUp? Uszkodzenie rejestru, uszkodzenie dll, za tym przemawia, że jakiś tweaker mógł narobić szkód.

Znaczy tak Miałem jakieś tuto itd. lecz w poprzednim temacie Gdy nie działaly mi opcje napisałem temat coś w rejestrze jakieś skanowanie drugie i raczej wszystko zrobiłem z tymi szkodnikami A jak pisalem CMD z udziałem płyty głownej powinien poprzywracać itd. 

To przynajmniej uruchom internet explorer i wyszkukaj wszystkie microsoft wisual C++ jakie masz w systemie i instaluj ze strony microsoftu, wszystkie po kolei, tylko za każdym razem, w pierwszych oknach kreatora wybieraj opcję naprawy.