Wystąpił błąd podczas ładowaniaC:\WINDOWS\system32\gzmrt.dll

Usuń wszystkie obiekty z kwarantanny AVG.

Pobierz OTMoveIt zapisz na partycji C, kliknij dwa razy na plik OTMoveIt.exe , a następnie na przycisk CleanUp co spowoduje wyczyszczenie dysku z pozostałości po narzędziach usuwających.

Prawy klik na Mój komputer >>> Zakładka Przywracanie systemu >>> zaznacz Wyłącz Przywracanie systemu na wszystkich dyskach >>> Zastosuj

Następnie możesz ponownie włączyć przywracanie systemu.

Start >>> Uruchom >>> Msconfig >>> zakładka Uruchamianie -> odznacz ALCMTR.EXE >>> Zastosuj >>> OK

Przeskanuj kom-puter programem SDfix wyszukuje trojany i je kasuje bardzo dobry program jeżeli pliki zarażone sa w kwarantannie usuń je. [-X

No i mam kolejny problem, nie mogę zapisać OTMoveIta, zresztą SDfixa też.

Udało się ściągnąć OTMoveIta, natomiast teraz nie mopgę znaleźć w zakładce Uruchamianie “ALCMTR.EXE”.

@dbudz przekonaj się do czego prowadzi podpinanie się do czyjegoś tematu.

Moje zalecenia dotyczyły problemów @MaryHa86 , a nie Twoich.

Moja rada, oczekujesz pomocy, to załóż nowy temat.

Nie mam ALCMTR.EXE

Mam:

RTHDCPL.EXE

SkyTel.EXE

RUNDLL32.EXE zwiazane z plikem NvCpl znajdujacym sie C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup

RunnDLL32.exe NvMCTRay.dll,NvTaskbarInit

ctfmon - C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

GoogleToolbarNotifier - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleToolbarNotifier.exe

pozostale nazwy są znane: PowerDvd, Nero, AVG, HP Software, QuickTime, Photoshop, Java, Winamp, Nero BackItUp(???), Skype, Daemon, Adobe Reader Speed Launch(???), HP Digital Imaging Monitor, Microsoft Office, Edbud.

Porchekarera a ten programik Sdfix uruchomic w trybie awaryjnym czy normalnym???