Wystąpił błąd svchsot.exe - Głosu nie ma, net się ścina

Witam! Mam problem od wczoraj z głosem… Otóż wyskoczył błąd Generic Host Process for Win32 Services [svchost.exe] i od tego momentu nie mam dźwięku :confused: Gdy włączam jakąś muzę w Windows Media Player 11 to wyskakuje to Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może ono być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo. Gdy np chcę wejść w Regulację Głośności to wyskakuje : 9295dda2946cca22.jpg

;/ Od czego to wynika ? Czy to ten błąd tak popieprzył mi ustawienia ? Mówię od razu, że nic nie grzebałem ani ni nie konfigurowałem w ustawieniach i kompie… :roll: Jedynie próbowałem skonfigurować mikrofon ale to tylko regulowałem głośność Bo nie miałem takiej potrzeby :l Sprzęt jest nowy bo ma 9 dni. (Proc: AMD X2 4800+, Graf: GeForce 8800 GT 512mb DDR 3, RAM: Gigabyte 2 GB,dysk 250GB - chyba to dobry wybór.

Przeczytaj ten temat --> viewtopic.php?t=93075, a następnym razem zacznij od użycia wyszukiwarki :smiley:

To nic nie daje… Tylko na chwilę jest głos i nic… Wszystkie fajki są na zielono i d**a ![;

Dlaczego nie mam tego programiku w Rozrywce… [regulacja głośności i rejestrator dźwięku] POMÓŻCIE MI BŁAGAM ![-o<

Przeinstaluj stery do karty dźwiękowej. Jak to zrobić prawidłowo, masz tu --> viewtopic.php?t=76390&highlight=sterownik%F3w

Nic to nie dało… Na chwilę po instalce sterów program w rozrywce Regulajcja i Rejestrator działały… Lecz po resecie kompa nic, znowu wyskakuje błąd… :/// Używałem WINDOWS DOOR CLEANERA i nic łatki WINDOWSA WindowsXP-KB894391-x86-PLK, WindowsXP-KB921883-x86-PLK POMÓŻCIE :confused: Moj komp ma dopiero 10 dni… :expressionless: Sorak ze nie psialem ale mi ten dziad przez jaksi czxas neta mulil i nie dalo sie wejsc… A może poprostu potrzebny mi ‘nowy’ svchost .exe ??? może wystarczy ze ktos mi da swoj do sciagniecia czysty svchost… ???

Daj loga z ComboFix.

nie da rady… staje przy Stage 38 :confused: Zamówiłem fachowca może on coś poradzi…

Oto log w końcu się udało :smiley: Mam na kompie 3 konta użytkownika ;D Proszę o nie przekazywanie danych :wink:

ComboFix 08-03-24.2 - Domowy 2008-03-25 16:55:47.3 - NTFSx86

Wklej do Notatnika:

Driver::

CrystalCpuInfo

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Zmiana zasad wklejania logów na forum - viewtopic.php?f=16t=213350

odnowa systemu pomogła :smiley: dzięki za chęci pomocy :stuck_out_tongue_winking_eye: