Wystąpił błąd wewnętrzny-instalacja service pack 3

Witam,niestety ale mam problem :frowning: a mianowicie nie mogę zainstalować service packa 3 dodam ze mam trochę ,pokombinowaną’'instalacje windowsa wiec to pewnie dlatego no ale może jakoś uda się ten problem rozwiązać z Waszą pomocą.więc może od razu dam linka do loga svpack

tutaj link http://wklej.org/id/365017/

System oryginał

pokombinowałem miałem na myśli zainstalowaną na starą bez formata więc może dlatego jest ten problem.system niestety nie jest legalny od wczoraj tzn instalowany został z oryginalnej płyty ale wczoraj zginął mi certyfikat i użyłem pirackiego klucza.,mogę dać zdjęcia pudełka i rachunku jak coś-,-,internet expl zainstalowałem bez problemu wiec to nie dlatego pewnie.No i tutaj od razu bym zadał następne pytanie-czy jest możliwość aby Oni-microsoft wydali mi duplikat? mam rachunek itd,próbowałem raz napisać ale dostałem odpowiedz przeczącą spróbuje jutro jeszcze raz,dodam ze jest to home oem

edit instaluje sterowniki do kamerki wiec za chwile jakby co :S

W takim razie dzwoń do Microsoftu tam się wszystkiego dowiesz tel 225941999 lub 801308801

http://img709.imageshack.us/i/20100715200011750.jpg/ edit tutaj dowód jak coś -.-

Dodane 15.07.2010 (Cz) 20:09

nooo ty… xd wydaję mi się że to co widać wystarczy -,- w sensie na zdjęciu

myślałem że już to wysłałem- kolejny edit -,-

Tu

34.187: UnRegisterSpuninstForRecovery, failed to delete SpRecoverCmdLine value, error 0x2

34.187: DoInstallation: Failed to unregistering spuninst.exe for recovery.

może być przyczyna .Gość na tym forum na win serwer 2003 odpalił sfc /scannow ,popatrz też tu

http://support.microsoft.com/kb/950718

i tu

http://msmvps.com/blogs/harrywaldron/ar … ation.aspx

Po pierwsze dziękuje za szybką odpowiedź:D i tutaj mam kolejne pytanie,czy istnieje jakiś sposób ażeby odzyskać poprzedni klucz od windowsa jako że nie miałem jakiegoś pełnego formata? chodzi mi po głowie ażeby użyć jakiś program do odzyskiwania danych,przywrócić plik odpowiedzielany za klucz do windowsa przed modyfikacją z dnia wczorajszego i go odszyfrować jakimś programem?przepraszam jeśli nie jest to jaśnie napisane

Nie bardzo wiem co to “niepełny format” :wink:

Jak masz dowody,faktury to dzwoń na biuro obsługi M$

niepełny format mam na myśli że wydaję mi się że beż powrotu mi nie skasowało jakoś tantego plik czyli że może jest możliwość odtworzenia tego pliku od klucza przed modyfikacją na piracki klucz -,-,heh zadzwoie ale jutro,pozatym myślałem żeby zadzwonić ale jak zobaczyłem koszt połączenia 1xx zł to zrezygnowałem ale może to dotyczyło czegoś innego,cóż na zdjęciu pokazałem że jest faktura :stuck_out_tongue:

Dalej nie rozumiem co masz na myśli pisząc “niepełny format”,co to znaczy ?, formatowałeś dysk i stawiałeś system od nowa czy co ?A co do odtworzenia klucza to marnie to widzę i tak.

no właśnie nie formatowałem a postawiłem na tym który był,wpierw postanowiłem użyć narzędzia żeby naprawiło aktualną kopię przy instalacji windowsa dzięki czemu nie by nie usuneło mi plików na tej partrycji na której miałem windowsa,ale niestety klucz mi zamieniło bo probowalem wpisac na ten piracki -,-,już nie wspominając że i tak to nie pomogło bo będę musiał zrobić jej formata,a teraz system na którym jestem jest na innej partrycji.wydaje mi się że by można i może jest jakiś ekspert od odzyskiwania plików ![-o<

Ja się już nie udzielam ,dopóki moderatorzy nie ocenią tej sytuacji.

Witam ponownie,skontaktowałem się z biurem obsługi klienta i niestety ale nie ma możliwości odzyskania klucza jako ze windows xp został zaprzestany produkowany na początku tego roku i nie generują już nowych kluczy:|.niestety ale dalej nie mogę zainstalować service packa,dodam ze wszystkie inne aktulizacje zainstalowałem,i ponawiam moje pytanie w sprawie odzyskania klucza…,jak widzę chyba Admini nie mają zastrzeżeń,tak więc proszę o pomoc :frowning:

Ale ty chcesz duplikat ,jak system miałeś aktywowany to powinni umieć dojść po id twojego kompa do klucza(chyba) ,ja bym nie popuścił im i tak.

no właśnie sam już nie wiem…spróbuje znów zadzwonić ale nie wiem czy to coś da

A co do odzyskiwania klucza,to klucz na pewno jest w rejestrze, więc pasowało by chyba odzyskiwać pliki ntuser.dat oraz C:\WINDOWS\system32->config<- tu siedział cały rejestr.

cóż kolejny raz rozmawiałem i niestety ale nic,szlag by to trafił,czekam w dalszym ciągu na odpowiedzi :cry:

edit no właśnie ale jak już mówiłem próbowałem programami do pokazania klucza żeby mi wykryło tylko…wykrywa aby piracki więc myślę że po prostu został zmodyfikowany,może jednak jest możliwość odzyskania go przed modyfikacją pewnie jakimiś programami do odzyskiwania danych ale co i jak to nie mam pojęcia?spróbuje obadać ten plik ale wątpię bo pewnie aby piracki

Użyj tego do wyciągnięcia klucza z systemu http://hotfile.com/dl/55440746/9643df2/ … r.exe.html

PS. Nie które antywirusy wykrywają ten plik jako trojan , więc będziesz musiał wyłączyć antywira na czas pobrania i zapisania tego pliku.

przeczytaj lepiej wszystkie posty lub chociaż mój ostatni :evil:

dodam że musiał by być to program do kilku kluczy jak już ale i tak próbowałem nawet takimi i nic :expressionless:

Przeczytałem i co z tego jak nie zrozumiale piszesz ,

to może rozjaśnisz mi o co tu chodzi co napisałeś.

Nie dość że człowiek chce pomóc to jeszcze wielkie pretensje. :frowning: