Wystąpił nieokreślony błąd (766f6c756d652e63 3f1)

Witam, podczas uruchomienia systemu odpala sie checkdisc z następującym komunikatem: “Nie można otworzyć woluminu do bezpośredniego dostępu.
Nie można uruchomic programu autochk z powodu błędu spowodowangeo przez ostatnio zainstalowany pakiet oprogramowania. Użyj fuknkcji przywracania systemu…
Wystąpił nieokreślony błąd (766f6c756d652e63 3f1)”

Następnie ładuje się system i czarny ekran z kursorem i nic więcej. Po wejściu w tryb awaryjny wpisuje polecenie sfc /scannow po dojściu do 43% procent wyskakuje komunikat o naruszeniu zasobow integralnośći czy coś w tym stylu. Pobrałem SFCfix i tam niby nie było żadnych problemów. Dysk sprawny bez badsectorów wymieniony ze 2 - miesiące temu.
Dodam że laptop używany przez brata ponoć został wyłączony ręcznie tzn przyciskiem. Wydaje mi się ze coś się uszkodziło z z rejestrem i czy ma ktoś jakąś propozycje czy najlepszym sposobem jest instalacja nowego systemu?
Zamieszczam plik txt z logami katogu Windows/Log/CBS. log.txt (211,7 KB)

System operacyjny to Windows 7 dziękuje za pomoc i pozdrawiam

O ile dysponujesz nośnikiem instalacyjnym systemu, to dobrze byłoby najpierw spróbować zbootować nośnik jak do instalacji systemu, ale uruchomić z niego opcję Naprawy problemów z uruchamianiem komputera. Może pomoże?

Podpiąłem dysk pod PC uruchomiłem chkdsk i sfc/ scannow i wlozyłem do lapka i pomogło moze komuś to też się przyda. Problem rozwiązany