Wystąpił nieokreślony błąd podczas przywracania systemu

Podczas próby przywracania systemu wyskakiwał poniższy komunikat ( cofanie się udawało )

mlnieudane_przywracanie_systemu.jpg

Po deinstalacji KIS 2009 ( w wersji .0.0.506 ) problem został wyeliminowany . Co jednak zrobić by program chronił komputer i jednocześnie istniała możliwość skorzystania z punktów przywracania systemu ?

A nie lepiej zrobić sobie ghost’a ? Robisz format ustawiasz wszystko tak jak chcesz instalujesz wszystko co chcesz itp… a potem robisz ghost’a i jak coś się sypie to przywracasz obraz i po kłopocie… trwa to około 15 minut :wink:

Jeżeli używane jest okolo 200 GB przestrzeni dyskowej to robienie kopii dysku programem symanteca mija się chyba z celem .

Ja mam dysk 200GB (w praktyce 186GB) ale ja nie robie obrazu calego dysku tylko kartycji systemowej. Obraz visty robi mi około 30minut a przywrócenie trwa około 15minut… Dysk z vistą zajmuje u mnie 63GB… Więc niewiem po co chcesz robić cały dysk…

Nie każdy ma kilka partycji , gdy system pracuje na 1 partycji i jest zapełniony to teraz ciężko chyba o jego obraz bez utraty zawartości