Wystąpił problem podczas resetowania ustawień komputera

(Jeżeli zle wybrałam kategorie to przepraszam)

Chciałam dzisiaj usunąć wszystkie dane z komputera i ponownie zainstalować Windowsa 8.1
Jednakże pojawia mi sie błąd który napisałam w temacie. Podkreślam, ze nigdy nie posiadałam płytki do tego Windowsa nawet przy zakupie laptopa.

Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Co się dzieje jak klikniesz “Wyszukaj rozwiązania tego problemu” ?

Nic, dosłownie nic się nie włącza

A sprawdź w instrukcji laptopa: przywracanie systemu, ale przy starcie klawiszem funkcyjnym, może tu ruszy?

Możesz stracić wszystkie dane na dysku.

Jeśli system aktualizowany do 8.1 z win 8 to systemowy reset do ustawień fabrycznych nie będzie działał. Zostaje recovery producenta lub tradycyjny format. Instalke Windows 8.1 można bez problemu pobrać np z wykorzystaniem programu Windows ISO Downloader. Jeśli fabrycznie był Windows 8, to taki instalujesz. Klucz od 8 nie pasuje do 8.1.

Zrób sobie update do windows 10 jak się da. W windows 10 już można resetować komputer bez wcześniejszego recovery (jestem własnie po resecie)
Jak się nie da, to sobie kup klucz na allegro do windows 7 i wpisz go podczas instalacji z pendriva przy windows 10. Ja tak zrobiłem miesiąc temu i poszło.
Teraz patrzę to do windows 10 są po 24zł klucze OEM, jak ma sprzedający dobre komentarze to można brać.
Tylko PRO, nie HOME