Wystąpił problem podczas uruchamiania pliku


(Landox) #1

Od jakiegoś czasu, np. przy próbie odinstalowania programu (ale nie zdarza się to za każdym razem) pojawia się taki komunikat. Najgorsze jest to, że nie wiadomo o jaki plik dokładnie chodzi. :/ 

System instalowany kilka dni temu.

e1857l.jpg


(Veers) #2

W Podglądzie Zdarzeń Systemowych nie ma obszerniejszych informacji na temat tego zdarzenia ?