Wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta

witam te okienko często mi wyskakuje jak uruchamiam rózne programy między innymi :iexploer,gg,gry,odtwarzacze muzyki i inne

komputer był juz czyszczony parokrotnie różnymi skanerami od wirusów i nic, dalej to samo logi też byly sprawdzane wirów nie ma

prosze o pomoc

może pamięć wirtualna żle określona ?

jak to sie robi? bo nie jestem w tym dobry

dzis mi sie zresetował a przy ponownym uruchomieniu pisało ze nie może załadować systemu bo wystąpił błąd, dysk wydaje dziwne dzwięki tak przy zawieszeniu sie programów, jak by sie cały czas ładował .Czy możliwe jest ze zaczyna szfankować dysk,jak to można sprawdzić.

jak w trybie awaryjnym-przy starcie F8

spróbuj przywracania systemu

a pamięć wirtualna-poszukaj na forum

Zdejmij reset na rzecz BSOD w Panelu sterowania > System > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie > odptaszyć Automatycznie uruchom ponownie. Po tym spiszesz dane z BSODa (kod błędu z nazwą pliku pod spodem) i wrzuć te dane tutaj.

Przeczytaj to: KLIK i wklej zawartość pliku minidump :slight_smile:

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Sprawdź RAM programem --> Memtest86

Sprawdź temperatury programem --> EVEREST Home Edition

Start > Uruchom > cmd > wpisz chkdsk x: /f /r – sprawdzi i naprawi błędy na dysku.

x – litera dysku systemowego.

plik minidump miałem tylko z listopada

probadly caused by ; csuss.exe

co do zdarzeń to rozumiem ze chodzi o systemowe bo jest tego od groma

błądy sa w żrudle atapi są tez z żrudła cdrom są z DCOM powtarza sie co kilka sekund

temp:

płyta gł.68C

procesor 71C

dysk 40C

z memtest86 mam problem mały kwestja czasu

o jaką litere chodzi dysku systemowego ?

Ta, na której jest winda. Temperatury stanowczo za wysokie, otwórz budę i wyczyść w środku, zasilacz też. Błędy - “Application Error” i “System Error” wklej :slight_smile:

błędów na dysku nie ma

nie wiem czy o to chodzi ale wlkejam: