Wystawianie faktur


(adik356) #1

Czy ktoś z Was korzystał może  z tego programu http://fakturownia.pl/funkcje-programu ? Z tego co wyczytalam jest dość prosty w obsłudze a to ważne. Tym bardziej jeśli jest się początkującym  i wystawia się kilkanaście faktur dziennie. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze takiego programu ?


(askow) #2

Wszystkie tego typu programy zawierają wersje demonstracyjne. Warto pobrać i przetestować pod swoim kątem. Poza tym warunki licencji np:http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/zamowienie daje licencję dożywotnią pod warunkiem, że nie wystąpią zmiany wymuszające aktualizację, nie drogi i bardzo uniwersalny jest:  http://www.sklep.rp.pl/produkt/mala_ksiegowosc_mk_2015.php. Odradzam programy bezpłatne. Niestety programu z postu nie znam, więc moje rady są bardzo ogólne. Warto też przetestować kontakt z serwisem oprogramowania. 


(Jank5375) #3

Ja korzystałem z programu WEAVER WMS,jest prosty i posiada przejrzysty interfejs, bardzo łatwy w obsłudze. Można skorzystać z darmowej wersji przez 30 dni. Poniżej wysyłam link, gdzie można pobrać program

 

weaversoft.pl/program-magazynowy/