Występowanie częstych bluescreenów

Witam!

Męczę się z problemem od dłuższego czasu skanowałem mks’em online, nod32, Adware, i jakimiś doktorkami. Ale to nic nie pomogło, problem polega na tym że wyskakuje bluescreen jak mam dużo kart otwartych w FF i do tego jakieś inne programy. Zostawiam ściąganie na noc rano zastaje ekran logowania, po zalogowaniu raport błędu, który ma ścieżkę w tempie i zaraz znika z tamtego miejsca. Reset robi się nawet jak komputer chodzi kilka godzin nikt z niego nie korzysta i nic się nie ściągą, jeżeli owym cudem się nie zresetował to po paru minutach pracy wyskakuje bs.

Aha wspomnę może o tym że jeżeli prze loguje się użytkownika na innego to komputer już się nie wyłączy, choć nawet bez przelogowywania nie zawsze chce się wyłączyć.

Niżej daje logi może coś tam znajdziecie.

HijackThis

Silent Runners

ComboFix

Mini053008-01

Mini060108-01

Mini060108-02

Dorzucam także plik, który znajduję się w C:\WINDOWS\MEMORY.DMP

MEMORY.DMP

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Nie podkręcałeś procka, pamięci, lub karty g;

I nie pisze na bluescreenie: Memory Dump Error i komp się restartuje?

Nie, nie nic nie podkręcałem.

A co do tego wyświetlania to chyba tak jest, ale nie jestem pewien na 100%

Mi się wyświetlało w 2 sytuacjach:

  1. Gdy za bardzo podkręciłem FSB

  2. Gdy miałem coś z kartą graficzną chyba złe stery

Kartę mam Ati Radeon 9550 a sterowników używam “Radeon Omega Drivers v3.8.42” znalazłem właśnie nowsze przeinstaluję może pomoże.

Hmm…wina właśnie leżeć może po stronie sterowników - radzę ci zainstaluj te do Ati Radeon 9550, podaj też najlepiej procesor i pamięć RAM.

Pentium 4 2GHz, 640MB RAM

IMO należy wykluczyć procesor i RAM - stoją na dobrym poziomie. Zainstaluj sterowniki do ATI Radeon 9550 (powinieneś mieć je na płytce) - to powinno rozwiązać problem. Jednak zastanawia mnie czemu na innym koncie tego nie ma…Może najlepiej odpal “ostatnia znana dobra konfiguracja” i wtedy zainstaluj te sterowniki, zdefragmentuj dysk

Zainstalowałem nowe stery i jest to samo, defragmentowałem dysk nic nie pomogło. A co do tych kont to dzieje się to na wszystkich. Po przelogowaniu na inne konto komputer później nie chce się wyłączyć ani zrestartować.

Nie wiem naprawdę jaki to ma związek z defragmentacją, lepiej sprawdź pamięć Memtest86, może masz coś z RAMem.

Oprócz RAMu może masz rootkita i o tym nie wiesz… Poza tym radziłbym też spr. to w trybie awaryjnym