Wysuwany panel logowania extreme-fusion

Witam. Ostatnio na stronie Extreme-fusion znalazłem interesujący mnie wątek o wysuwanym panelu logowania w jquery. Zrobiłem jak kazali i działa lecz jest jeden błąd którego nie potrafię zlikwidować. A mianowicie chodzi o to, że gdy nie jestem zalogowany to panel ładnie się zwija i rozwija lecz gdy się już zaloguję panel mogę rozwinąć ale zwinąć już nie, znika mi gdzieś przycisk do zwinięcia :frowning:

oto część kodu odpowiedzialna za ten panel

function render_header($header_content) {


global $theme_width,$settings,$locale,$db_prefix,$userdata,$aidlink,$loginerror;

echo"

“; if (iMEMBER) { echo”

| "; if ($userdata[‘user_avatar’] != “”) { echo “”;

genshadow($userdata[‘user_avatar’]);

echo “\n”; } else { echo "brak.gif | Opcje Edytuj Profil Regulamin Ulubione Filmy Ulubione gry Twoje Wiadomości Powiadomienia Lista Użytkowników Panel użytkownika \n"; echo " “; if (iADMIN (iUSER_RIGHTS != “” || iUSER_RIGHTS != “C”)) { echo " Panel Admina Zarządzanie treścią Zarządzanie użytkownikami Zarządzanie stroną Wtyczki \n”; } if ($msg_count) echo " |\n"; } tablebreak(); echo""; } else { echo"

“.(isset($loginerror) ? $loginerror : “”).”
Logowanie:

\n"; if ($settings['enable\_registration']) { echo " Rejestracja \n";

}

echo "Zagubione hasło

\n"; } echo "

Pokaż panel Ukryj panel
";

Pisałem już na stronie extreme-fusion lecz niestety nikt mi nie pomógł, nikt nie odpisał, dlatego zwracam się do was z prośbą o naprowadzenie czy może częściowe rozwiązanie problemu. Pozdrawiam :slight_smile: