Wyświetla mi ekran na inny monitor, A ja go nie mam

witam. Mam ogromny problem :frowning:

Więc tak. Mój kuzyn (12 lat). Przez przypadek ustawił mi… Jakby to opisać. Wyświetlanie na drugi monitor. A ja go nie mam wiec jak włączam komputer, to wszystko gra. Ale jak loguje się na użytkownika to mam czarny ekran. Teraz jestem na trybie awaryjnym i też próbowałem to na nim ustawić. Niestety nie da się :frowning: Więc proszę o szybką odpowiedz. I mam nadzieje ze nie skończy się na reinstalu windowsa…

Jaki system operacyjny?

Win 7 32 bity ^^

Zaloguj się do systemu, wciśnij klawisz Windows i P, klikaj “P” aż p[pojawi się obraz :wink:

Zadziałaaaa ? Sprawdzę, jeżeli pomoże toooo. Dzięki ^^

Dodane 29.10.2013 (Wt) 18:45

No nie działa. wyświetla mi się na ekranie “No signal detected” albo jakoś tak. i taka mała lampka na monitorze zaczynia świecić się na czerwono. to znaczy ze ekran się wyłączył. Wciskałem przycisk “START” i nacistałem “P” długooo, i nic. Lipa bo na awaryjnym na fejsa nie wejde :stuck_out_tongue:

Tak to wygląda jak klikniesz: http://i.imgur.com/SziUFbe.png musisz trafić w opcję Tylko komputer, nie spiesz się, zrób klik poczekaj i powtórz, normalnie powinien starczyć jeden, czyli klikasz Win i P i raz jeszcze P.

Bo ja nie wiem czy dobrze robiłem :confused: Zalogowałem się na mojego użytkownika i nacisnąłem przycisk start. (to tez jest ten klawisz windows?) czy to cos innego ? nacisnąłem pierw guzik (xd) Start a potem naciskałem tak, ppppppppppppppppppppppp i nic… Można jakiś dokładny poradniczek ? Bo ja nie kminie :frowning:

Dodane 29.10.2013 (Wt) 18:51

Czyli. Nie rozumiem. guzik windows czyli ten na klawiaturze na którym jest Logo “windows” ? ta jakby flaga ?

OT-> kosmos

Tak.

No ale ja mam tylko 1 monitor… Luknij temat xD Bo jakbym miał drugi to by problemu nie było przecież.

Dodane 29.10.2013 (Wt) 18:54

Na kardzie graficznej mam 2 sloty na kabel od monitora no ale na obydwu “widać ciemność”

Klawisz Windows-> w tym samym momencie P -> możesz puścić P ale trzymać Windows -> kliknij raz P -> puść klawisze, zobacz czy ekran się pojawi. Jeżeli nie to powtórz pierwsze kroki -> ale kliknij dwa razy P, w końcu trafisz opcję, która pokaże ekran :slight_smile:

7kqs8df8z822.jpg

to jest ten klawisz windows ? :smiley:

Tak.

20070529-windowskey-f1.jpg

Dodane 29.10.2013 (Wt) 19:09

windowskey00.jpg

Dodane 29.10.2013 (Wt) 19:09

windows_key_screenie.jpg

:lol:

Więc trzymam to, i ciągle to trzymając naciskam raz “P” i jeżeli się nie uda to jeszcze raz trzymam i klikam “p” ale 2 razy. Jeżeli tak to próbuje a jeżeli nie to… Próbuje. z/w musze się z awaryjnego wylogować .

Dodane 29.10.2013 (Wt) 19:17

Nie działa. A mam takie pytaneczko. Bo słyszałem że można jakos ustawić ustawienia fabryczne. Znaczy zresetować ustawienia. to prawda? dodaje tylko ze mi chodzi o tryb awaryjny bo na normalnym widze ciemność

To trzeba zrobić tak, że wciskasz win+p i puszczasz oba. nie działa? to jeszcze raz win+p i puszczasz oba. Mi się zgasił ekran w laptope przy ustawieniu “tylko projektor”. Wcisnąłem win+p (więc się przełączyło na “tylko komputer”) puściłem, chwile poczekałem i pojawił mi się ekran znowu.

Mi nie działa. Ale sprawdze jeszcze raz.