Wyświetlacze iPhone 5/5s 6/6s itd


(DIROCK) #1

Witam
Czy któryś z użytkowników wie gdzie można kupywać wyświetlacze i inne części do iPhonów ? Nie chodzi mi o chińskie (podróbki) lecz o orginalne podzespoły .
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam


(lordjahu) #2

https://magboss-economy.pl/pl/c/Apple/9624


(Toxic_one) #3

Oryginalne części to tylko w autoryzowanych serwisach ( np wyświetlacz do iPhone 6 cena ok 600pln) albo używki,


(DIROCK) #4

Dziękuje z a odpowiedzi i za udział w temacie .


(kolders) #5

Pomijając to czy się opłaca czy nie, (bo nie wiemy w jakim celu Ci te ekrany potrzebne) to temat nie jest łatwy do załatwienia. Próbowałem szukać kiedyś na własną rękę i rozpoznać czy nie wkręcają kitu nie jest łatwo. Kupowałem baterie do telefonu, “autoryzowany” sklep miał w ofercie zarówno podróbki jak i “oryginalne baterie od producenta”. Sęk w tym, że obie baterie wyglądały identycznie pod kątem napisów i szczegółów na nich i różniły się tylko ceną. Jak się domyślamy różnica w cenie nie była mała… Opakowanie również nie wyglądało na oryginalne, bo jak twierdzili “hurtem do sprzedawców, a nie na półki dla klienta wygląda to inaczej, żeby było taniej” . Po prostu chcieli ze mnie zrobić jelenia.


(DIROCK) #6

Wszystko też zależy od hurtowni i kwestii uzgodnienia z hurtownią . Zawsze trochę trzeba posiedzieć w tym poszukać w internecie , czytać opinie klientów jakie wystawiają stronie Temat nie jest łatwy tak jak napisałeś .A pro po opłacalności wszystko zależy od tego czy chcesz się bawić i czy masz /będziesz miał w okolicy konkurencje .