Wyświetlające się błedy po zainstalowaniu wordpressa

Witam mam pewien problem i nie mogę sobie z nim poradzić od dłuższego czasu… Zainstalowałem Wordpresa na serwerze i na dole strony wyświetla mi się coś takiego:

Bezpośredni link do strony: http://clubcorrado.pl/wordpress/

Dodam że wcześniej miałem ten sam problem mając stronę w zwykłym html nie wiem co może być przyczyną tego… Proszę o pomoc.

niedawno była aktualizacja, zaktualizowałeś?

includujesz jakiś plik “google_verify.php” którego nie ma na serwerze.

Sprawdź pliki stylu, przede wszystkim stopke (footer.php)

Warto by ręcznie nadpisać pliki wordpressa tj. zalogować się przez FTP, usunąć katalogi wp-admin i wp-includes (nie ruszać jednak wp-contents) i w ich miejsce skopiować katalogi z oryginalnej paczki

Nadpisać też wszystkie pliki z katalogu głównego wordpressa.

Warto też zmienić szablon na domyślny TwentyEleven, zresetować rozszerzenia - i sprawdzić czy problem nadal występuje.

Prawdopodobna jest jednak infekcja strony, czy tez jej pozostałości - znane są przypadki, że złośliwy kod jest ukrywany w pliku o takiej właśnie nazwie. Może być dołączony do innych plików .php, czy też wykonywany albo dołączany za pomocą .htaccess.

No własnie pewnie jest infekcja bo wcześniej na tym serwerze też tak miałem że na dole wyświetlały mi się te błedy a strona była w zwykłym html. Co począć z tą infekcją?

Dodane 25.04.2012 (Śr) 11:04

Już jest wszystko ok wystarczyło usunąć jeden plik htacces który był zarażony i problem zniknął dzieki za pomoc

Nie powiedział bym …chyba, że sprawdziłeś wszystkie pliki i jesteś pewien że nie przegapiłeś żadnego - najpewniej pozostawionego backdoora. Do tego raczej nie sprawdziłeś w jaki sposób doszło do infekcji i nie wprowadziłeś stosownych zabezpieczeń :roll:

Usunięcie skutków nie jest równoznaczne z usunięciem przyczyny.