Wyswietlający sie błąd przy dopalaniu gry problem z grafiką

Witam posiadam kartę graficzną ati radeon hd 3650 z hypermemory mam 2 systemy operacyjne wgrane wiec mogę ten błąd podać na 2 systemach rozchodzi sie dokładnie grę mu online kiedy włączam grę i zaloguje się pojawia się gra zawiesza i pojawia wywala mnie z gry na viscie pisze tylko " sterownik stracił sprawność" i w ogóle nie idzie grac a na XP wygląda spawa tak ze odpala cała gra otwiera się komunikat

Please tell ATI Technologies About this problem

The generated error report contains only system information such as driver version,AGP setting, graphics frame buffer size, etc. that will be used to analyze the problem. This report will be treated as anonymous.

18:05:17

gdy odznaczę żeby nie wysyłać raportu o błędzie gram dalej :stuck_out_tongue: po jakimś czasie błąd sie powtarza ale pogarsza sie obraz to tego stopnia że całe okno gry mam białe

nie mam pojęcia co robić proszę o rade :stuck_out_tongue: pozdrawiam

wygląda na aspekt związany ze sterownikami aczkolwiek skoro dzieje się to samo na 2 systemach… a jak inne gry ??

Na innych grach sie tak nie dzieje…

Gerard888 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif