Wyświetlanie aktualnej daty i godziny

witam. mam dość dziwną sytłację więc najpierw ją opisze a potem wyjaśnię. za jakiś czas będę się musiał odpalić komuś stronę z mojego kompa ale to musi być strona zapisana u mnie bo tej która będzie aktualnie na serwerze nie może on zobaczyć. niestety w paru miejscach na stronie widnieje aktualna data i godzina. jest mi potrzebny “skrypt”(czy jak to tam się nazywa :stuck_out_tongue: ) który będę mógł wstawić na miejsce daty żeby wyswietlał aktualną(strona zapisana na kompie, będzie odapalana z kompa jako… zakładka :mrgreen: . nie wiem kiedy to będzie więc za karzdym odpaleniem musi się pokazać aktualna data i godzina )

bardzo proszę o poratowanie żółtodzioba :stuck_out_tongue:

nie do końca wiem o co chodzi, ale kod JS: http://www.javascript-page.com/clock.html

zamiast inputa może być label, ale trzeba będzie trroszku go przerobić. Ewentualnie Google i “JavaScript” clock :wink:

no fajnie tylko ja orientuje się tylko i wyłączne w HTML i to podstawach :? generalnie to chodzi mi o to żeby w tym fragmencie

"

Udane logowanie : 10-04-2008, 19:30

Nieudane logowanie : 07-04-2008, 16:30

"

w miejscu pogrubienia była data otworzenie strony

Udane logowanie : 10-04-2008, 19:30

Nieudane logowanie : 07-04-2008, 16:30
[/code]

o to mi chodziło :mrgreen: był bym je3dnak wdzięczny gdyby nie pokazywał on 3-3-2008 tylko taką datę jaka na prawdę jest teraz :?

inż. Piniol , czy mógł byś podać skrypt żeby wyświetlała mi się poprawna data??

U mnie data jest prawidłowa :stuck_out_tongue: Sprawdź jaką masz datę w systemie ;]

no własnie w systemie mam poprawną. chyba że jest jakiś jeszcze wewnętrzny zegar, jaeśli tak to niech mi ktoś powie jak go ustawić.