Wyświetlanie się strony na Opera czy Chrome

Witam.

Mam problem z własną stroną. Nie wyświetla się na Operze czy Chrome. Na IE jest ok. Czytałem, że jest to błąd w kodzie. Sprawdziłem validatorem moją stronkę i jak każda chyba stronka ma błędy.

Jak rozpoznać, który błąd odpowiada za mój problem? A może wszystkie błędy są odpowiedzialne? Jeżeli tak to skąd mam wiedzieć w jakich plikach występują błędy?

Proszę o pomoc…

Adres: www.gsm-center.pl (adres na próbę).

Pozdrawiam!

Stwierdzenie:

jest bardzo niepokojące dla mnie, ponieważ jeśli posiada błędy to nie powinieneś ich ignorować tylko poprawić by mieć pewność że twoja stronka będzie działać wszędzię (będzie zgodna ze stardami).

Przechodząc do sedna w Operze możesz uruchomić Opera dragonfly i zobaczyć błędy oraz ich lokalizcję. Podobne narzędzie ma firefox firebug (tak mi się wydaje).

W ie też jest (nie znam nazwy ) uruchamia się przyciskiem F12. W ie pisze następujący warning

i myślę że rozwiązanie tego może poprawić działanie w pozostałych przeglądarkach. Ale również zalecam sprawdzenie i poprawienie pozostałych błędów.

http://validator.w3.org/

Dziękuję za odpowiedź.

Jeżeli dobrze zrozumiałem część plików jest kodowana w utf-8 a część iso-8859-2 i to jest problemem? Wszystkie pliki muszą być zakodowane w utf - 8 lub iso-8859-2?