Wyświetlanie SMS w SE k750i

Witam!

Mam od jakiegoś czasu telefon SE k750i - gdy dostaję SMS-a, to pojawia się on od razu wyświetlaczu, czyli widać od kogo przyszedł i początek wiadomości. Czy da się to jakoś wyłączyć? W instrukcji nie ma o tym nic, na polskiej stronie SE też nie znalazłem niczego w FAQ.

Z góry wielkie dzięki za pomoc!

czyli ktoś ci wysyła wiadomość sms flesz czyli prosto na wyświetlacz,i napewno po przeczytaniu go to nie zapisuję w pamięći tele tylko znika na doobre tak???

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 12:25

a jeżeli się mylę,to trzeba i ty musisz po szperać w ustawieniach wiadomości sms i tam może jest gdzieś zahaczone/zaznaczone/ żeby wszystkie sms-y zostały odczytywane,bez wchodzenia w menu itp- sprawdż :wink:

Nie chodzi o smsa typu flash, bo próbuję sobie wysyłać smsy z gg dla testów i ciągle mam ten sam efekt.

Udało mi się trochę zmienić opcje wyświetlania SMS w Ustawienia -> Ogólne -> Nowe zdarzenia -> Podręczne - wtedy nie widać wprawdzie większej ilości informacji jednocześnie, tylko przewijane są w jednej linijce, ale nadal widać nadawcę i tekst wiadomości.

Witam , mam W 810i , jeśli Ci to przeszkadza to mam złą wiadomość . Fony SE tak mają a przynajmniej Twój i mój model .

rattlesnake - dzięki - w takim razie już nie muszę niepotrzebnie się nad tym głowić :wink:

Nie przeszkadza to aż tak bardzo, ale moim zdaniem, spece z SE powinni to jakoś poprawić (może w następnej wersji oprogramowania).

Mam K750i i również trochę z tym walczyłem. Niestety nic nie idzie zrobic. Ale mnie to aż tak nie przeszkadza. :wink:

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 13:41

Jeżeli ja tak zrobie to telefon pokazuje od kogo dostałem sms , typ wiadomości i pyta czy ja przeczytac. Więc myślę że to załatwia sprawę. Może masz starszy soft. Jeżeli tak to możesz zaktualizowac ze strony SE. Tekstu wiadomości nie widac wcale!