Wyświetlenie obrazka z jego kodu

Witam,

Mam w zmiennej taki kod:

GIF87aÍVÂdfd424äśL|~|LNL,ÍVţşÜţ0ĘIŤ˝8ëÍť˙`(dihŞŽlëžp,ĎtmßxŽgEď˙ŔpĤ˛slúĐ褊pJŻXuqĚzÎB#,ţmäqřĚË÷G@§ĐmŻźZŢwîvuyX~=\iRdp`NĽCĄ¤§¨BA=Ť ­Żx˛ł9?Z>šs°žĆo[ż<ŁĂˇ|ҜğÚjÎ]OĐF˘Ó?ČÉÜąĘÎÂŢŁáăĺäÇťÚowýţţŕâe@ĐS­>FdţIüL é!luţ!Ăl%Ʋd?xŹ¨ëhĺ÷~iňĆLţ¨Yf>ČŠ^b°]RƧÓ,9ó÷3¨ŤŞ3ăÁT¸đhGJ7`"@ŔÓłá˝ëńOeHˇÖăőjśĐâ4ű´}ô[ɸéUrŞ˘;}ňěŇV ÉpÄánÉ@ŻĘuxúNŢh$:B(<ôŹH0e}p­cStÎ*Î(ÍÄŢ<Ű.éÝ/Â@QB@Az	@;üiđVŮ şćÎC?łŽé/aT_ô4ö빸ŻĆů}šţDäĺ˝ćO$ŮFĽŢzPß2ÁIśßMb\öDŽÇŽçč¤Ô^XLŕbôĽß$ ŘáThXsG°Â^Ö˝Ř }ËIrÓŐAčáx7âČ#ŘbŞĐ5ä|SLX[§˘evŔTVů ýŚ[}(rŮĽHze(ŞĺIIzyŚć )Đó[:(av&ä^g2duLhf'ňČ^&ŇysşYRĆ)CÖtTĘHÚ`V˘ÇŚrÚ"MZ@Ĺ[>&,7tGĽJţÇi 6ť˘#°+zťnĐëż jB×VéąŢ	-Í:ëÖ§tĺzOnĐE°îŠ×|ßÂŮałBĐçčăéş~źń*9ŻĄhđsä	jâ"J¨­ěp˛N|VYŘĂ&,´ŃJLč´ęŚ ÍÔáMŤÇ@5*r]W<(ĘŁśKí=Ëm1ú-Í/ħ2mBL&rÚÁÁ>#!6WGjŃ2gďÇ´NŕńČěËŚ1A­ŐźĘÇ*踌	×z0­ŢŹŃÁŽsˇ¤H 0ăĺffl§6t/đ5%ěˇŢţštČŽpŕZZ`R¤çůeGđ:ĘĺdM^8#;yŢ09Ť°yŕSá÷ĺ>âBOâjŤĺ@ŔäĚJ÷ëČ>űľŰNrKŐęáŕWk .Ľĺhň şęź{ô°ÂíHşí8SaßÇ3Ŕť" ¨7&´Zú`§÷=ŔčjüŽśIQÝK\ýÓ?Pđa+ŕůĐ˝˛ĐÎ,XŮ|R 8dOťŃő(e<ŔôćÖÁçI'`ŮUlá9ú5ŕpż`D<řy1!őÂ6qsÉJî~čCŢĘę.¸ž "Ń6lߥH§)ZQ<@¨A˙ŠŻcÜd*nÂyČ (F9:*@DC×Ŕ¸.oÍßÁÇt!@öypl˘ŕźfĽĎ4Ä c8MN_´¤9Ę+Dr~T(A ĐxĺębšZD.Agłxĺ0ÉL"ňÍ&$ŤMiZÓÔ\ć5	DmnŚ|ć7żÉ]sä, :׊?ąóđ§<çIĎzÚóŗ̌>÷ÉĎ~ús	;

Jak wyświetlić obrazek z tego kodu?

Chodzi o to, że ja chcę później go przekazać do funkcji: imagecreatefromgif(). Przekazując bezpośrednio ten kod nie działa.

Proszę o pomoc.

<?php('Content-Type: image/png');$var;?[/code]

Sprawdziłem, działa. :-D

@Grzesie1k

Jak udało ci się w swoim pliku tak dobrać kod, że da się to wstawić w zmienną? Mi się zawsze w kodzie powtarza znak " lub ’ i wszystko szlak trafia.

Otwierasz plik graficzny w edytorze i zamieniasz ’ na ’ :smiley:

Tego się spodziewałem, ale skorzystam z zamiany automatycznej, dzięki.