Wysyłam dziadostwo + Log

Witam jestem nowy na tym forum i mam oto taki problem. Gram w grę “Tibia” [nie śmiać się please ^^] i pomyśleliśmy z kumplami ze założymy własny Server ;> a że potrzebny był jeden programik postanowiłem go poszukać i znalałem otworzylem go przed tym przeskanowałem atywirem [McAffee] ale nic nie wykrylo wiec otworzylem i dosłownie 10 sec pozniej dwaj kumple nadesłali mi wiadomość ze Avast wykrył im Keyloggera i zeby nie uruchamiać tych plików .Exe , ale było już za późno… nigdzie go niewykrywa tzn. Antywirus nawet nie zareagował itd. oto log z HJT:

I tyle co mogę teraz zrobić ponieważ nie chcę stracić konta :confused: Pozdrawiam.

Log czysty.

Przeskanuj http://www.ewido.net/en/ i wrzuć raport oraz log z SilentRunners.

To jest to? :stuck_out_tongue: Silent Runners

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 0:56

AVG wykrył:

TrackingCookie.Adocean

TrackingCookie.Adbrite

TrackingCookie.Doubleclick

TrackingCookie.Information

TrackingCookie.Tradedoubler

TrackingCookie.Yadro

Downloader.Zlob.bke

Downloader.Zlob.bkd

Downloader.Zlob.aon

Jak narazie tylko to… ;/

Na przyszłość tytułuj konkretnie, używaj tagów

i umieszczaj tematy w odpowiednich działach

Ten też czysty, usuń to, co AVG znalazł :slight_smile:

To znaczy ze Keylogger Kaputt? :slight_smile: bo ja włączyłęm tą aplikacje…

i i jedno niby sie otworzylo jakgdbyby był to realny program jakiego szukam a drugą aplikacje .Exe także otworzylem i sie przestraszyłem iż zadnej akcji nie podjeło tylko komp zaczął “myśleć” i przestał i tyle… i myśle…XX keylogger :/’ a nie chce stracić postaci ponieważ jest to dość wykokszona :stuck_out_tongue: a jeżeli chce ktoś sprawdzic te pliki .exe to tu jest link

XXXXXXXXXX

XXXXXXXXXX

Pozdro i proszę o odp czy KEylogg kaputt :stuck_out_tongue: :< bo bez pewności nie mam zamiaru sie logować do gry ;(

Nikt tego sprawdzać nie będzie

Skan AVG AntySpyware 7.5 po update, wklej raport. Moim zdaniem czysto.