Wysyłanie e-maila z strony

Witam

Mam mały problem chciał bym na stronie zrobić pewna opcję i…

Czy dało by się zrobić coś takiego że mamy małe okienko do wpisywania tekstu wpisujemy coś i dajemy wyślij wtedy to automatycznie wysyła się na określony adres. Jak to zrobić ??

Ja skorzystałem z takiego skryptu :slight_smile: Warunek jest taki iż sewre musi obsługiwać php. :slight_smile:

<?php

if(empty($_POST['submit'])){

?>

| Imię i Nazwisko: | |
| E-Mail: | |
| Treść wiadomości: | |
|   | |

<?php }elseif(!empty($_POST[‘imienazwisko’]) && !empty($_POST[‘email’]) && !empty($_POST[‘trescwiadomosci’])){ /* Funkcja sprawdzająca poprawność E-Maila */ function SprawdzEmail($email) { if (!eregi("^[_.0-9a-z-]+@([0-9a-z][0-9a-z-]+.)+[a-z]{2,4}$" , $email)){ return false; } return true; } if(SprawdzEmail($_POST[‘email’])){ /* Tworzymy szkielet wysyłanej wiadomości */ $adresemail=“marcin.dobrzański@poczta.fm”; $ip=$_SERVER[‘REMOTE_ADDR’]; $host=gethostbyaddr($_SERVER[‘REMOTE_ADDR’]); $wiadomosc=“Od: $_POST[imienazwisko] ($_POST[email])\nIP: $ip, HOST: $host\n\n$_POST[trescwiadomosci]”; $nadawca=“From: $_POST[email]”; @mail($adresemail, “Formularz kontaktowy”, “$wiadomosc”, “$nadawca”) or die(‘Formularz nie został wysłany’); echo “Dziękujemy, formularz został wysłany.”; }else{ echo “Wprowadzony adres E-Mail jest niepoprawny”; } }else{ echo “Wypełnij wszystkie pola formularza”; } ?> [/code] – Dodane 21.12.2009 (Pn) 20:30 – Ja skorzystałem z takiego skryptu :slight_smile: Warunek jest taki iż sewre musi obsługiwać php. :slight_smile:

[code]<?php if(empty($_POST[‘submit’])){ ?>

| Imię i Nazwisko: | |
| E-Mail: | |
| Treść wiadomości: | |
|   | |

<?php }elseif(!empty($_POST[‘imienazwisko’]) && !empty($_POST[‘email’]) && !empty($_POST[‘trescwiadomosci’])){ /* Funkcja sprawdzająca poprawność E-Maila */ function SprawdzEmail($email) { if (!eregi("^[_.0-9a-z-]+@([0-9a-z][0-9a-z-]+.)+[a-z]{2,4}$" , $email)){ return false; } return true; } if(SprawdzEmail($_POST[‘email’])){ /* Tworzymy szkielet wysyłanej wiadomości */ $adresemail=“marcin.dobrzański@poczta.fm”; $ip=$_SERVER[‘REMOTE_ADDR’]; $host=gethostbyaddr($_SERVER[‘REMOTE_ADDR’]); $wiadomosc=“Od: $_POST[imienazwisko] ($_POST[email])\nIP: $ip, HOST: $host\n\n$_POST[trescwiadomosci]”; $nadawca=“From: $_POST[email]”; @mail($adresemail, “Formularz kontaktowy”, “$wiadomosc”, “$nadawca”) or die(‘Formularz nie został wysłany’); echo “Dziękujemy, formularz został wysłany.”; }else{ echo “Wprowadzony adres E-Mail jest niepoprawny”; } }else{ echo “Wypełnij wszystkie pola formularza”; } ?>
Dodane 21.12.2009 (Pn) 20:32 – Ja skorzystałem z takiego skryptu :slight_smile: Warunek jest taki iż sewre musi obsługiwać php. :slight_smile:

<?php

if(empty($_POST['submit'])){

?>

| Imię i Nazwisko: | |
| E-Mail: | |
| Treść wiadomości: | |
|   | |

<?php }elseif(!empty($_POST[‘imienazwisko’]) && !empty($_POST[‘email’]) && !empty($_POST[‘trescwiadomosci’])){ /* Funkcja sprawdzająca poprawność E-Maila */ function SprawdzEmail($email) { if (!eregi("^[_.0-9a-z-]+@([0-9a-z][0-9a-z-]+.)+[a-z]{2,4}$" , $email)){ return false; } return true; } if(SprawdzEmail($_POST[‘email’])){ /* Tworzymy szkielet wysyłanej wiadomości */ $adresemail=“marcin.dobrzański@poczta.fm”; $ip=$_SERVER[‘REMOTE_ADDR’]; $host=gethostbyaddr($_SERVER[‘REMOTE_ADDR’]); $wiadomosc=“Od: $_POST[imienazwisko] ($_POST[email])\nIP: $ip, HOST: $host\n\n$_POST[trescwiadomosci]”; $nadawca=“From: $_POST[email]”; @mail($adresemail, “Formularz kontaktowy”, “$wiadomosc”, “$nadawca”) or die(‘Formularz nie został wysłany’); echo “Dziękujemy, formularz został wysłany.”; }else{ echo “Wprowadzony adres E-Mail jest niepoprawny”; } }else{ echo “Wypełnij wszystkie pola formularza”; } ?> [/code]

Coś nie działa sypie mi błędy ?

Jeśli sypie błędy (?) to po prostu wkej to co u Ciebie widać (ew, screenshot)

sto razy już było o tym. Masz tutaj link w ostatnim poście

post2378524.html#p2378524

Dodane 23.12.2009 (Śr) 19:16

Sorry tamten link już nie działa ale ten tak

http://www.przeklej.pl/plik/created-by- … 06lib8ebq4