Wysyłanie nie powiodło się wiadomość zabroniona - HEYAH

Witam.

Mam problem w wysyłaniu smsów dziś wysyłanie nie powiodło się wiadomość zabroniona, co jest grane? na koncie mam kasę, dzwonić mogę a smsy się nie chcą wysłać, kartę mam już kilka lat, da się sprawdzić jakoś na internecie kiedy upływa jej termin ważności ?

Pozdrawiam

witaj jeżeli chodzi w termin ważności to masz na pewno aktywną bo nie można by było wykonywać połączeń jeżeli masz możliwość wejdź do elektornicznego biura obsługi klienta

standardowy kod w telefonie *108# to wyjaśni kiedy upływa ważność konta na “dzwonienie” poł wychodzące + do tego doliczamy 3 miechy na odbieranie. I to jest najszybsze i pewne sprawdzenie. Osobiście śmigam w tej sieci i pierwszy raz słyszę o takim problemie.

pzd

Nie ma czegoś takiego - termin ważności dotyczy tylko kart jeszcze nie uaktywnionych, czyli np. nowych starterów i to też nie dotyczy wszystkich sieci. Kartę, którą użytkujesz od kilku lat, będziesz miał aktywną bezterminowo. Jedyne co cię może spotkać to nieaktywne połączenia wychodzące gdy nie doładujesz konta lub całkowite zablokowanie karty w przypadku długiego okresu bez doładowania (okres różny w różnych sieciach)

jeśli do juta nie naprawią to zostaje mi zmiana nr tel

Dlaczego? Skontaktuj się z BOK i przedstaw problem.