Wysyłanie sms do wielu numerów na raz z PC przez modem GSM

Witam !

Pilnie potrzebuję pomocy !

Otóż poszukuję programu,który z poziomu PC potrafi wysłać sms na wiele numerów na raz poprzez wbudowany modem GSM lub podączony telefon komórkowy. Numery chciałbym wkleić z pliku TXT (lub innego jeśli będzie to konieczne przekonwertuję na inny format) A treścią tej wiadomości miałbybyć jeden tekst wysłany np. do 1000 odbiorców. Jestem pracownikiem korporacji taksówkowej, firma posiada ogromną bazę numerów i zlecono mi wyselekcjonowanie ich i wysłanie do każdego z nich informacji na temat planowanych zmian w firmie

Bardzo proszę o wsparcie, bo ta sprawa zupełnie mnie przerasta !

Serdecznie dziękuję

Nie wiem jakiej firmy posiadasz telefon, ale np. Nokia udostępnia pakiet Nokia PC Suite, za pomocą którego z poziomu komputera (po podłączeniu telefonu oczywiście) możesz wysyłać sms’y. Nie ma problemu z wysyłką do kilku numerów równocześnie, nie wiem niestety jak poradzi sobie z tak dużą ilością odbiorców równocześnie.

Podejrzewam że inni producenci telefonów także udostępniają podobne oprogramowanie.

Dziękuję, owszem posiadam nokię e66 , jednakże oprogramowanie pc suite umożliwia wysyłanie sms do wielu odbiorców ale tylko z ksiązki tel. tegoż telefonu. Gdy jednak próbuję skopiować wiele numerów z pliku TXT lub też innego i wkleić do miejsca" dodaj odbiorców" okazuje się że nie ma takiej możliwości, a o to właśnie mi chodzi.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły proszę o pomoć

Polecam Linux i http://www.gnokii.org/.

Dziękuję

Okazało się że jest dostępny ten program GNOKII na windowsa, niestety przy próbie pobrania pliku ze strony producenta, pokazuje się komunikat,że nie znaleziono zródła .

Dalej walczę z problemem , jeśli ktoś ma jakieś pomysły , bardzo proszę o pomoc

A szukałeś w innych miejscach?

http://gnokii.org/download/gnokii/binaries/win32/

Udało mi się ściągnąć ten program GNOKII, jednakże …niepotrafię go zainstalować; widocznie poprostu jestem za prosty. Sciągam program, rozpakowuję go Winrarem i … gdzieś przepada. Dzięki za dobre intencje ale chyba dam sobie spokój z tym tematem

Pozdrawiam wszystkich

Dave518