Wysypywanie się przeróżnych programów

Witajcie,

Załamuję już ręce co z moim komputerem, ponieważ mam problem z nieprzewidywalnym zjawiskiem. Mianowicie przeróżne aplikacje potrafią się po prostu wyłączyć i już. Niedawno dokonałem zakupu dysku nvme 980 pro od samsunga i postanowiłem przeinstalować system. Po przeinstalowaniu komputer pracował poprawnie kilka dni, aż tu nagle bach bluescreen. Teraz już nie pamiętam dokładnie kodu błędu, ale z google wyczytałem, żeby sprawdzić pamięć ram. Tak też uczyniłem, zwracając uwagę, że mam zacisnięte timmingi. Zapusciłem memtest86 i pierwszy przebieg bezbłędnie, ale przy drugim już był błąd. Przywróciłem więc nastawienia pamięci ram do fabrycznych i bluescreen już nie powrócił. Ale problem z samozamykającymi się programami pozostał. Próbowałem wrócić nawet do windows 10, ale tam jest dokładnie taki sam problem. Dysk finalnie zwróciłem do sklepu myśląc, że to on. Ale niestety nie. Na moim starym samsung 970 evo plus dzieje się tak samo. Tutaj proszę zdjęcie z podglądu zdarzeń, gdy kilka minut temu wywaliło mi menedżer zadań.

Zdjęcie z podglądu zdarzeń

Specyfikacja komputera:

MSI B450 GAMING PLUS MAX
RYZEN 5 3600
32GB DDR4 3600Mhz
RTX 3060TI MSI GAMING X TRIO
NVME Samsung 970 evo plus 250GB
2x SSD MX500 1TB
HDD WD BLUE 2TB
BEQuiet 700w Pure base 11
WINDOWS 11 PRO

Bardzo proszę o jakąś pomoc, bo pomysły się już skonczyły.